6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Z dočasného řešení je trvalé: Mucha s Malíkem zůstávají trenéry Třince

  Původně to měl být pouze krátkodobý záskok. Teď je vše jinak. René Mucha a Marek Malík byli potvrzení ve funkcích trenérů HC Oceláři Třinec. „Shodli jsme se na tom, že ponecháme stávající trenérskou dvojici Mucha a Malík. Myslím, že přinesli mužstvu nové impulzy, a pevně věříme, že se to zúročí v dalším pokračování,“ uvedl na třineckých webových stránkách viceprezident klubu Jan Czudek.

  Informace je to poněkud překvapivá, neboť se mělo za to, že Slezany převezme někdo zvenčí. Hovořilo se o jménech jako Vladimír Kýhos, Václav Sýkora či Lubomír Pokovič. Podle Czudka odvedlo duo Mucha-Malík během čtyř zápasů, v nichž mužstvo vedli, dobrou práci. Bylo to vidět už v těch jednotlivých zápasech. Postupná gradace, změna sebevědomí mužstva. Chceme v tom pokračovat,“ sdělil viceprezident Ocelářů.

  Czudek uvedl pro isport.cz, že zvažoval více možností. „Až můžu říci, že mě překvapilo, kolik kvalitních trenérů projevilo zájem jít k nám. Ani jsem to nečekal, takovou odezvu, přiznám se.“ Podoba kádru a jeho případné změny jsou nyní čistě v kompetenci nových kormidelníků. Mucha doposud vedl třinecký dorost, jeho kolega Malík plnil roli asistenta na farmě ve druholigovém Frýdku-Místku. Trenérské duo v dosavadních čtyřech střetnutích Třince získalo 5 bodů.


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje