6.6 C
Prague
Neděle, 5 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Sledujete NHL? Vrchol této soutěže ještě stihnete

  Jste milovníkem hokeje? Konkrétně potom zámořské NHL, kterou díky mnoha televizním kanálům není problém sledovat i u nás? Pokud ano, je dobré říci, že fandění nemusí být uskutečňováno výhradně jenom v obýváku u televize, nebo ve vašem oblíbeném sportovním baru. Můžete být u jednotlivých utkání i osobně. Zájezdy na NHL dnes nejsou zase až tak nic výjimečného a v posledních letech se stávají u fanoušků velmi oblíbené. Pokud nad touto možností také přemýšlíte, je doslova nejvyšší čas.

  Play-off se blíží

  Proč dlouho neváhat? Je to celkem pochopitelné. Jestliže sledujete tuto prestižní zámořskou hokejovou soutěž pravidelně, potom jasně víte, že aktuálně doslova vrcholí. Tím chceme říci, že týmy bojují o to, aby se dostaly do play-off. Pokud si tedy pořídíte například lístky na New York Rangers, můžete být u jednoho z nejdůležitějších zápasů, který rozhodne o postupu. Nemusí jít ale o jedinou možnost, kdy vyrazit.

  Stejně tak zaujme i varianta, kdy se pojedete podívat právě přímo na jeden z vyřazovacích zápasů. Play-off je v NHL považováno za vrchol sezony. A odpovídají tomu jak výkony na ledě, tak i atmosféra na stadionu. O dokonalý zážitek je možné mít postaráno celkem jednoduše.

  Jako kompletně organizovaný zájezd

  Je to váš dlouhodobý sen, ale máte obavy z toho, co vše bude třeba zařídit a jak vše bude probíhat? Hoďte je za hlavu. Sportovní cestovní kanceláře dnes nabízejí zájezdy s kompletním zajištěním. To znamená, že budete mít k dispozici:

  • Zpáteční letenku
  • Místo na stadionu
  • Ubytování

  K tomu všemu přidejte také služby delegáta, který se postará o to, abyste skutečně vyrazili jenom za sportovním zážitkem, a nikoliv za řešením různých věcí, které vás v cizině mohou potkat. Navíc vás jako sportovní fanoušky zaujmou i ceny. Pokud vezmeme v potaz, na kolik vyjde letenka a lístek, tak nejde o nijak drahou formu výletu. Přesvědčte se sami.

  _______________________________________

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje