6.6 C
Prague
Čtvrtek, 20 ledna, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview semifinále ČP playoff: Srovná Mladá Boleslav stav série?


  Bílí Tygři vedli v prvním utkání už 4:1, hráči Mladé Boleslavi ale duel v posledních minutách zdramatizovali. Přesto se z výhry radoval Liberec, který se tak ujal vedení v sérii. Mladá Boleslav se dnes bude snažit o srovnání stavu před stěhováním série na vlastní led.

  Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav

  Oba týmy dominovaly v přesilových hrách, když se hráči Liberce i Mladé Boleslavi prosadili shodně třikrát v početních výhodách, ale liberecký obránce Jan Výtisk přidal branku při hře pět na pět. Na branky si museli diváci počkat do druhé třetiny, než otevřel skóre hostující Richard Jarůšek. O minutu později ale srovnal Michal Bulíř a jedinou brankou v rovnovážném počtu hráčů ukončil prostřední část Výtisk střelou od modré čáry. Po polovině třetí třetiny hráli Severočeši dvě dvojnásobné přesilovky a obě využili. Nejprve se prosadil Michal Birner, poté propálil vše před sebou Branko Radivojevič. Zdálo se, že je rozhodnuto, ale boleslavští snížili také dvěma přesilovkovými góly až na konečných 3:4 z jejich pohledu. Branky Jakuba Klepiše a Dominika Pacovského ale přišly pozdě a hosté už neměli na srovnání čas.

  Také dnes se dá očekávat podobný ráz utkání s nebezpečnými přesilovkami obou týmů a nadprůměrným počtem soubojů a tvrdých hitů. Liberci chvíli trvalo, než se dostal do správné provozní teploty. Dnes budou chtít Bílí Tygři přidat druhé vítězství. Hráči Boleslavi si už nemohou dovolit nechat soupeře utéct na vyšší rozdíl ve skóre a budou se muset ještě více zaměřit na obranu. Boleslavským bude nejspíš chybět Pavel Musil, který se v průběhu zápasu potýkal s nevolnostmi.

  Stav série 1:0

  Pátek 1. dubna – 2. zápas semifinále TELH:

  17:20 Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje

  Super Magazín

  Chceš mít aktuální přehled o publikovaných článcích? Zanech nám svůj e-mail.