6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview 51. kola WSM Ligy – Přímý souboj o desáté místo v podání Třebíče a Litoměřic


  Tipsport Extraliga má pauzu, ovšem WSM Liga pokračuje. První zápas začíná těsně po konci reprezentačního utkání. V něm se utká SlaviaŠumperkem. Pražané v tomto zápase musí zabrat, aby si definitivně zajistili čtvrté místo. Na záda jim totiž dýchá Přorov, který ztrácí jen čtyři body. Slavia navíc nemá v únoru kdovíjak úchvatnou formu. Dokázala vyhrát pouze dva zápasy ze čtyř a to ještě po samostatných nájezdech. Šumperk je na tom ještě hůř, jelikož v tomto měsíci vyhrál jen jednou a z dvanácti možných bodů vydoloval jen pět.

  Kadaň dnes čeká také velice důležitý duel. Prozatím osmý tým má náskok na jedenáctou nepostupovou příčku pouhých čtyřech bodů a jeho dnešní sok Ústí nad Labem jej může v případě výhry na osmé příčce vystřídat.

  Prostějov musí vyhrát. Nachází se totiž na hranici předkola a přímého postupu do čtvrtfinále a náskok na sedmou pozici není vůbec velký. Jestřábi ale mají vše ve svých rukou i v případě prohry. V pondělí totiž hrají duel právě s týmem, který je jako jediný může předehnat, a to Havířovem. Jenže dnes to nebudou mít vůbec jednoduché. Přerov totiž pokukuje po čtvrté příčce a i když do konce zbývají jen dvě kola, tak rozhodně není proč odkládat zbraně.

  Kladno v únoru nepředvádí ani zdaleka tak suverénní výkony jako během sezóny a na ledě Benátek nad Jizerou je tak čeká těžký úkol, vyhrát a zajistit si výhru v základní části. Bude se však muset ohlížet i na zápas Jihlavy Motorem. Domácí Dukla může Budějovicím pořádně zatopit a vzít jim šanci na  celkové vítězství ve skupině. Co víc, v případě výhry může dokonce s trochou štěstí v posledním kole atakovat druhou příčku. Závěr základní části tedy bude ještě zajímavý, alespoň pro tyto týmy.

  Most je na vítězné vlně. I přes nelichotivé umístění v tabulce se herní projev tohoto týmu zvedl a dokázal vyhrát už čtyři zápasy v řadě a v tom posledním dokonce zdolal Jihlavu. V Havířově to vypadalo na začátek pěkné vítězné série. Na začátku února nejprve porazili Slavii a poté si vyšlápli i na Kadaň. Jenže v posledním zápase těsně podlehli těsně Třebíči i přes jasnou střeleckou převahu 1:2.

  V posledním zápase se utkají ve velice důležitém zápase pro oba týmy Třebíč a Litoměřice. Pro Třebíč to je totiž poslední šance, jak se dostat mezi deset postupujících. 10. místo s 69 body drží právě Litoměřice.

  51. kolo – 13. února
  15: 00 HC Slavia – Hokej Šumperk 2003
  17:00 SK Kadaň – Hokej Ústí nad Labem s.r.o.
  17:00 LHK Prostějov – HC ZUBR Přerov
  >17:00 HC Benátky nad Jizerou – Rytíři Kladno
  17:30 HC Dukla Jihlava – ČEZ Motor České Budějovice
  17:30 HC Most – HC AZ Havířov
  17:30 SK Horácká Slavia Třebíč – HC Stadion Litoměřice


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje