6.6 C
Prague
Středa, 12 ledna, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Florida podepsala Jágra na další rok!


  Nestárnoucí matador Jaromír Jágr ani ve svých 44 letech neztratil nic ze svého hokejového umu. V uplynulé sezoně se v dresu Floridy blýskl v základní části NHL 66 body za 27 gólů a 39 asistencí. A své o mnoho mladší spoluhráče bude kočírovat minimálně další rok. Dnes podepsal s Pantery novou roční smlouvu. „Dařilo se mu u nás a jsem rád, že jsme ho podepsali i na příští sezonu,“ citují oficiální stránky klubu prezidenta Dala Tallona.

  Přestože Jágr čeká již dlouhých 37 zápasů na branku v play-off a stal se terčem kritiky některých zámořských odborníků, Florida s prodloužením smlouvy neváhala. „Jaromír je hráč ze Síně slávy a měl vynikající sezonu po boku Aleksandera Barkova a Jonathana Huberdeaua. Jeho dosavadní výsledky hovoří samy za sebe, je třetí v historickém žebříčku bodování,“ vyjmenovává Tallon důvody, proč má český hokejový bůh nadále jeho důvěru.

  Také kouč Floridy Gerard Gallant si setrvání Jágra pochvaluje. „Jaromír má obrovský vliv na naše mladé hráče a byl klíčovým útočníkem v našem týmu, jsem rád, že ho máme zpět,“ netají spokojenost. Samotný hráč již po vyřazení Floridy netajil chuť v mužstvu nadále pokračovat. Nyní vše zpečetil svým podpisem.

  „Na Floridě se nám líbí. Proto jsem rád, že jsem se s Panthers dohodl na prodloužení smlouvy o další rok,“ napsal na své facebookové stránce, kde sdílel také fotku se svou přítelkyní na jedné z pláží.


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje

  Super Magazín

  Chceš mít aktuální přehled o publikovaných článcích? Zanech nám svůj e-mail.