6.6 C
Prague
Sobota, 22 ledna, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Extraligový Zlín zbrojí: přichází lotyšský reprezentant Bukarts!


  Velké trable provázejí předloňského šampiona ze Zlína, který se krčí na samém chvostu tabulky s pouhými 11 body. A tak vedení mužtva o reprezentační pauze nezahálelo. Nejprve přivedlo na střídavý start havířovského Jana Marunu, opačným směrem putoval Zdeněk Okál.

  Na měsíční zkoušku poté dorazil Adam Havlík, jenž v loňské sezoně úspěšně působil v EBEL lize v dresu znojemských Orlů, kde se stal nejlepším nahrávačem celé soutěže. V letošním ročníku se svezl s bídnými výkony Pardubic a stále místo v kádru Východočechů nezískal.

  Prozatím asi největším úlovkem je ovšem 25letý lotyšský reprezentant Roberts Bukarts. Ten působil posledních sedm sezon v Dinamu Riga hrajícím KHL.

  Po sedmi letech angažmá v týmu Dinama jsem neviděl další perspektivitu pro růst své kariéry. Hledal jsem nové angažmá s cílem zlepšit se a ukázat své dovednosti, protože v Rize dostávali stále více prostoru jiní hráči. Cítím, že můžu být mužstvu prospěšný ještě více. Jsem rád, že budu hrát českou extraligu právě za Zlín,“ prohlásil pro oficiální klubové stránky PSG Zlín hráč, který se také zúčastnil posledního mistrovství světa v Praze.

  PSG Zlín si od jeho příchodu slibuje oživení kádru a také zvýšení produktivity. „Robertse jsme viděli v několika zápasech a taktéž Kuba Sedláček (odchovanec Zlína působící v Dinamu Riga – pozn. redakce) nám podal velmi příznivé reference na jeho adresu. Jsme přesvědčeni, že nám pomůže v naší současné situaci, tak aby tým dosáhl předsezónního cíle a dostal se do vyřazovacích bojů play off,“ uvedl jednatel klubu Mgr. Patrik Kamas.


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje

  Super Magazín

  Chceš mít aktuální přehled o publikovaných článcích? Zanech nám svůj e-mail.