6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Vrátí se Šilhavý do Liberce?


  Po rozvázání smlouvy s pražskou Slávií je bez angažmá, stejně tak jako Slovan Liberec bez trenéra. David Holoubek byl po sérii několika nepodařených zápasů odvolán s celým realizačním týmem. Leckterému příznivci se tak vybaví myšlenka na posledního trenéra, jenž získal titul s Libercem, posléze i Slávií. Mistrovská sezona byla nezapomenutelná. Skončit před rozjetou Viktorií a Spartou byl opomíjející. Hráči Štajner, Vácha, Šural nebo Rabušic tvořili pevné jádro týmu, jenž dávalo zabrat nejednomu soupeři. K tomu Přemysl Kovář v brance. Dát jím gól nebylo lehké, naopak uhlídat ,,Ramba“ velmi složité.

  Později přišel pro příznivce šok! Jaroslav Šilhavý odešel k největšímu rivalovi do Jablonce! Mnozí mu to neodpustili a dodnes se opovažují jméno pouze vyslovit. Jiní mu již dávno odpustili a doufají, že po Trpišovském a Holoubkovi nastane návrat Pana trenéra, jediného, kdo dokázal zkrotit rozprodávající mašinu vedení podještědského klubu!

  Jisté je, že klub v příští sezóně nepodrží dva klíčoví hráčí…Matěj Pulkrab s Vladimírem Coufalem, oba totiž míří do Sparta Praha. Do sestavy by se naopak mohl probít sparťanský odchovanec Matěj Hybš, jehož v sezoně trápila malá zranění.

  Sázkové kanceláře vypisují kurz na návrat Šilhavého 1:3,5, pronásledovateli jsou Petržela, který má 1:5 a Dušan Uhrin mladší s 1:6.

  [ssba-buttons]


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje