novinky
More

Mohlo by Vás zajímat

Slávistky remizovaly a vyrovnaly české maximum!

Včerejším zápasem skončila pouť pražských Slávistek v Lize mistrů. V ženské verzi milionářské soutěže došli do čtvrtfinále, kde podlehli německému Wolfsburgu 5:0 a 1:1 na zápasy.

Krásný výkon předvedli hráčky v Edenu. Ve 30. minutě zaskočila německou brankářku Divišová, která z velkého úhlu protáhla míč k zadní tyči. Do konce první půle si vytvořili dvě další šance, jedna skončila těsně nad tyčí a druhou pokryli obránci. Na druhé straně Češky zachránilo břevno.

K vyrovnání došlo v 56. minutě díky Pajerová, jenž procedila míč snětí sešívaných. Od té doby určovaly tempo hráčky v modrém. V posledních 10. minutách přežily několik šancí a zaslouženě oslavily remízu s možná nejlepším klubem světa.