6.6 C
Prague
Sobota, 1 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  TOP hráči z české ligy, o které bude v zimě zájem

  Ligová sezona už je ve své půlce a do zimní přestávky zbývá odehrát jediné kolo. Přestupový trh ovšem rozhodně neplánuje ulehnout k zimnímu spánku. Během podzimního tažení si hned několik hráčů hlasitě řeklo o změnu dresu. Kteří z nich přinutí agenty a manažery žhavit telefony?

  Josef Šural

  Útočník či záložník libereckého Slovanu chytl výsostnou formu. V lize nastřílel 5 branek, na řadě dalších se podílel asistencí. Navíc si pomalu začíná budovat místo v národním týmu, kde se dokázal prosadit v závěrečném zápase na půdě Holandska. Je téměř jisté, že v zimní pauze se bude stěhovat. V Liberci mu v létě končí smlouva, a tak jej Slovan bude chtít co nejlépe zobchodovat. Zájem o něj je v zahraničí, ale pravděpodobnější variantou je přesun v rámci české ligy. Do hry už se vložila obě pražská S.


  Ondřej Zahustel

  Reprezentační premiéru si nemohl lépe vysnít. V průběhu zápasu se Srbskem naskočil do hry a za pár minut již uklízel míč do sítě. Boleslavský ofenzivní záložník navíc dokázal na podzim v lize hned sedmkrát skórovat, a tak není divu, že už mu na stole přistávají nabídky. Vše nasvědčuje tomu, že Zahustel podepíše Spartě, která podle slov kouče Ščasného chce přivést gólového hráče a být méně čitelná pro soupeře.

  Tiémoko Konaté

  Pětadvacetiletý borec z Pobřeží slonoviny patřil pod bývalým koučem Sparty Vítězslavem Lavičkou ke stabilním členům základní sestavy, ovšem důvěře současného trenéra Ščasného se netěší. Ačkoliv Konaté hru mužstva dokáže rozhýbat, šéf sparťanské lavičky mu vytýká malou efektu v předfinální a finální fázi, takže to nevypadá, že by se snažil rychlé křídlo za každou cenu udržet. Zájem už projevila Mladá Boleslav.

  Josef Hušbauer

  Pamatujete? Sezona 2013/14 a záložník Sparty si podmanil celou ligu. S 18 góly se stal nejlepším střelcem soutěže a mohl směle vyhlížet zahraniční angažmá. Hostování v italském Cagliari se však neukázalo být šťastným. Za mužstvo nastoupil k pouhým dvěma střetnutím a tak vzal zavděk návratu do rudého dresu. Ani v něm se mu ovšem letos nedostalo takového vytížení, jaké by si přál, a tak dost možná bude opět měnit adresu. Zájem údajně projevil pražský rival ze Slavie.

  Lukáš Železník

  Kapitán nováčka ze Zlína byl jedním z hlavních tahounů senzačního tažení moravského týmu. Ne jen jeho útočný kolega Poznar, ale celý Zlín se bude muset na jaře bez dravého bojovníka obejít. Jeho 7 ligových tref totiž nemohlo uniknout pozornosti konkurence. Už téměř hotovou věcí je přestup útočníka s přezdívkou „Palič“ do Slavie.

  Michal Ďuriš

  Loňskou sezonu strávil na hostování v Mladé Boleslavi, kde vstřelil 4 góly. Kdo by čekal, že po návratu do Plzně bude jako obvykle plnit roli žolíka, šeredně se mýlil. Pod Pavlem Vrbou nastupoval hlavně na křídle, současný kouč Karel Krejčí mu ovšem dal důvěru na hrotu útoku a zdá se, že trefil jackpot! Ďuriš vytlačil ze sestavy drahou posilu Mahmutoviče i habána Holendu. 27letý slovenský reprezentant se v lize trefil jedenáctkrát a vede tabulku střelců. Hráčův agent si je vědom vysoké ceny svého klienta a větří zájem z Holandska, Švýcarska či dokonce Anglie. Situaci oťukával také Rapid Vídeň.


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje