6.6 C
Prague
Neděle, 2 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview WSM Ligy: 2. předkolo, 1. zápasy o udržení


  Víkend nabídne hned čtyři zápasy WSM Ligy. Už v 17:00 nás čeká další předkolo mezi Havířovem a Litoměřicemi. Havířov bude jako lépe postavený tým startovat opět na domácím ledě, na nějž bude vstupovat s vedením 1:0 na zápasy. Včera si totiž domácí se svým sokem poradili 3:0 a pokud zvítězí i dnes, budou už jen krůček od čtvrtfinále. Ani druhý domácí celek Ústí nad Labem v posledním utkání nezaváhal. Po třech trefách v první třetině a dvou v následující části dokázali udolat Kadaň a ujali se vedení v sérii.

  Dnes také začínají první zápasy o udržení. V 17:00 startuje duel mezi Benátky nad Jizerou a Mostem. Most od konce ledna držel povedenou sérii pěti vyhraných zápasů v řadě, která skončila až 13.2. přestřelkou s Havířovem, jíž lépe zvládl hostující celek a vyhrál poměrem 7:4. Poslední střetnutí základní části prohrál Most až na nájezdy. Benátští ke konci ledna povstali z popela a v jednu chvíli to vypadalo, že by mohli dohnat ztrátu na desáté místo a vejít se do předkola. Jejich šance ale zmařilo Ústí nad Labem, které vyhrálo poměrem 4:0 a pak už to šlo s výkony tohoto celku z kopce. V posledních dvou zápasech si sice dokázali hráči zvednou sebevědomí výhrami nad Kladnem a Českými Budějovicemi, to už jim ale předkolo nezajistilo.

  Po spanilé jízdě v minulém ročníku, kdy se Třebíč dostala až do semifinále, se letos týmu vůbec nedařilo. Nedokázali se dostat ani do postupové desítky, i když do poslední chvíle bojovali o postup. Ten jim v posledním kole sebralo Ústí nad Labem, kterému Třebíč podlehla fotbalovým výsledkem 1:0. Dnes je tedy čeká Šumperk, který se v únoru herně zvedl a i když se neodlepil od poslední příčky, přenesl si do play-out alespoň lepší sebevědomí.

  20. únor – 2. předkolo, 1. kolo zápasů o udržení

  Předkolo:

  17:00 HC AZ Havířov – HC Stadion Litoměřice
  17:30 Hokej Ústí nad Labem s.r.o. – SK Kadaň

  Zápasy o udržení:

  17:00 HC Benátky nad Jizerou – HC Most
  17:30 SK Horácká Slavia Třebíč – HOKEJ Šumperk 2003


   

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje