6.6 C
Prague
Čtvrtek, 2 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview třetího kola baráže o extraligu – Na programu klíčové duely


  Klíčové kolo první třetiny baráže o extraligu dnes čeká čtyři týmy, které bojují o účast v nejvyšší hokejové soutěži pro ročník 2016/2017.

  HC VERVA Litvínov – HC Energie Karlovy Vary

  I přes vysoké vítězství v prvním zápase proti Jihlavě prohrály Karlovy Vary proti Slavii a dnes je poprvé v baráži čeká extraligový celek, kterým je Litvínov. Oba celky spolu v základní části odehrály čtyři střetnutí s bilancí dvou vítězství a dvou proher. V playout ale Verva ukázala mnohem větší úsilí a svého soka z města lázní přehrála ve všech zápasech. V baráži se ovšem všechny výsledky ze základní části mažou a tak se začíná od znova. Výhodou pro Litvínov bude domácí prostředí, které se zatím ukazuje býti rozdílové.

  HC Slavia Praha – HC Dukla Jihlava

  Oba týmy se naposledy střetly před dvěma měsíci ve 47. kole WSM Ligy a z ledu Slavie tehdy Dukla odvezla plný bodový zisk. Jenže na rozdíl od tohoto zápasu, dnes Dukla není favoritem, což pro ni ale může být výhodou, protože Pražané budou, zejména s přihlédnutím na dosavadní vývoj baráže, pod velkým tlakem fanoušků. V případě vítězství se totiž mohou posunout na první místo před Litvínov, případně na druhou příčku. To samé platí i o Jihlavě, té by ale musely vydatně pomoct Karlovy Vary.

   

  3. dubna – 3. kolo baráže o extraligu

  15:30 HC VERVA Litvínov – HC Energie Karlovy Vary

  18:00 HC Slavia Praha – HC Dukla Jihlava

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje