6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview šestých zápasů o umístění – Kdo sestoupí do baráže?

  V pátečním šestém kole zápasů o umístění se konečně dozvíme, kdo doplní Slavii, Jihlavu a Karlovy Vary v baráži o extraligu.

  HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary

  I přes vysokou porážku 6:1 na ledě Litvínova v posledním kole mají stále Pardubice záchranu ve svých rukou. S 67 body mají na Vervu náskok jednoho bodu a i díky lepším vzájemným zápasům jim dnes bude stačit k záchraně výhra za dva body. Proti Karlovým Varům navíc budou mít skvělou příležitost, jelikož Energie už o nic nehraje, účast v baráži má jistou, což potvrdila i svými výkony v baráži, v nichž zatím získala pouze jediný bod a s 48 body je tak beznadějně poslední. Zápas můžete sledovat od 17:00.

  HC Vítkovice STEEL – HC VERVA Litvínov

  Litvínov zatím, stejně jako Pardubice, prochází zápasy o udržení poměrně jistě, jenže narozdíl od Dynama je zatím na barážové pozici. Pokud se chtějí na poslední chvíli zachránit, budou muset doufat ve vydatnou pomoc Pardubic a ještě k tomu vyhrát, pokud možno za tři body. Výraznou vzpruhou pro Litvínov může být i poslední zápas proti Pardubicím, v němž svýho východočeského soupeře jasně převálcovali. Střetnutí můžete sledovat od 17:00.

  25. března – 6. kolo zápasů o umístění
  17:00 HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
  17:00 HC Vítkovice STEEL – HC VERVA Litvínov

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje