6.6 C
Prague
Středa, 12 ledna, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview semifinále ČP playoff – Zapomene Sparta na debakl s Plzní?


  Sparta má po dnešním utkání co napravovat. Pražanům se i přes střeleckou převahu nepodařilo vyzrát na Matěje Machovského více než třikrát a svému sokovi z Plzně podlehli vysoko 3:7.

  Už po první třetině to s domácími vypadalo hodně bledě, jelikož po trefách Miroslava Indráka a Nicolase Johnsona, který skóroval hned dvakrát, vedla Plzeň 3:0. Sparta se ale ve druhé části probrala a na Matěje Machovského vyslala hned 17 střel. První ovoce sklidil Jaroslav Hlinka, když po necelých dvou a půl minutách hry vymetl pavouky v soupeřově síti. I přes úpornou snahu se po deseti minutách prosadil Jakub Lev a navýšil tak vedení už na 4:1. Poslední slovo však řekl Adam Polášek, který v čase 36:31 snížil na rozdíl dvou branek.

  Plzeň ale vstoupila do poslední části stejně dobře, jako do té zahajovací. V přesilovce se po necelých osmi minutách prosadil Erik Hrňa a za sedm minut ten samý hráč rozsvítil světlo za domácím brankářem Taylorem znovu. Andrej Kudrna pak ještě snížil na 6:3, jenže Plzeň si po 20sekundách vzala čtyřgólové vedení zpět a skóre 7:3 už vydrželo do konce zápasu.

  Sparta musí na výkon z předešlého zápasu rychle zapomenout, zpevnit obranu a zefektivnit střelbu, stejně tak, jako v základní části, pokud chce v tomto utkání pomýšlet na úspěch. Pražané však mají kvalitní kádr a my se tak můžeme těšit na další porci zajímavého hokeje, ke kterému domácí dozajista přistoupí s větším nasazením.

  30. března – 2. semifinále

  18:20 HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje

  Super Magazín

  Chceš mít aktuální přehled o publikovaných článcích? Zanech nám svůj e-mail.