6.6 C
Prague
Sobota, 24 září, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview semifinále ČP playoff: Liberec má první postupový mečbol.


  Přestože se série přesunula do Mladé Boleslavi, pro liberecké Bílé Tygry to nepředstavovalo sebemenší problém. Perfektním výkonem, třetí výhrou v sérii, sedmou v playoff a celkově 13. v řadě si zajistili mečboly pro postup do historicky prvního finále. Postoupí už po čtyřech zápasech?

  BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec

  Bruslaři jsou na pokraji vyřazení. Ve třetím utkání nezachytili začátek zápasu a v deváté minutě prohrávali už 0:2. Nepovedený start důležitého duelu určil ráz utkání a Severočeši si už nadějný náskok ve zbytku zápasu pohlídali. Skóre otevřel už po 54 vteřinách po rychlém brejku Michal Řepík, Petr Vampola zase využil přesilovou hru těsně po skončení dvojnásobné výhody. Ve 31. minutě přidal třetí uklidňující branku Tomáš Mojžíš tečovanou střelou od modré v další přesilovce. Domácí Bruslaři marně dobývali branku Jána Lašáka, který si nakonec připsal 19 úspěšných zákroků. Kromě maskovaného muže byl hrdinou utkání na straně hostů střelec první branky Řepík, který přidal i dvě asistence.

  Středočeši se musí vzchopit hlavně střelecky. Devatenáct střeleckých pokusů je na utkání playoff málo, zejména pokud jde o statistiku domácího zápasu. Ve čtvrtém souboji musí vložit do utkání všechny síly, neboť se může jednat o jejich poslední zápas sezóny. Liberec může na druhé straně postoupit do finále v nejkratším možném čase. Po čtyřech zápasech proti Chomutovu by Severočeši mohli stejně rychle přejít také přes Mladou Boleslav a ušetřit tak do poslední série playoff tolik potřebnou energii. Dočkají se Bílí Tygři postupu, nebo se série ještě vrátí pod Ještěd?

  Stav série 0:3

  Úterý 5. dubna – 4. zápas semifinále TELH:

  17:20 BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec

  Zdroj fotografie: www.hcbilitygri.cz


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje