6.6 C
Prague
Úterý, 25 ledna, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview čtvrtfinále ČP playoff – Playoff nejvyšší hokejové soutěže po dvaceti letech v Olomouci


  Všichni čtvrtfinalisté už mají za sebou první dva zápasy, v nichž se začínalo na ledech lépe postavených týmů. Dnes se tedy série přesouvají na stadiony hůře postavených soupeřů, což bude pro Olomouc či Boleslav rozhodně vítaná vzpruha.

  HC Olomouc – HC Škoda Plzeň

  Plzeň si zatím užívá vedení v sérii 2:0, i když Olomouc byla v obou zápasech aktivnější. První zápas zvládla Plzeň i díky notné dávce štěstí 1:0 v prodloužení, ten druhý už poněkud jasnějším výsledkem. Do vedení se sice dostala před koncem 5. minuty Olomouc, jenže v čase 13:24 vyrovnal Miroslav Preisinger a do kabin se šlo za vyrovnaného stavu. Druhá třetina rozhodla o vítězství domácích. Plzeň sice nabídla soupeři řady přesilovek, Mora však ani jednu nedokázala zužitkovat a tak přišel trest v podobě gólu z hole Martina Kubky, který propálil Branislava Konráda v čase 36:20. O dvě minuty přidal branku v přesilovce Miroslav Indrák. Minutu a čtvrt před koncem utkání sice ještě snížil na rozdíl jediného gólu Tomáš Houdek, odkrytá brána ale přišla hosty draho. V čase 59:46 totiž přidal do prázdné klece poslední gól Tomáš Svoboda a rozhodl tak o druhém důležitém vítězství nad Olomoucí v poměru 4:2.

  Stav série: 0:2

   

  Mountfield HK – BK Mladá Boleslav

  Zajímavý zápas se šťastným koncem pro Mladou Boleslav viděli diváci v Hradecké Fortuna aréně. Domácí už po šestnácti sekundách zmrazil Jakub Klepiš, který rychle otevřel skóre. I přes vyrovnaný počet střel byla produktivnější Boleslav, která v jedenácté minutě vedla již o dva góly zásluhou Richarda Jarůška. Hradecká odpověď přišla až po půl hodině hry. V čase 32:30 snížil jediným gólem ve druhé třetině Brian Ihnacak. Za necelých deset minut už bylo vyrovnáno, jenže tento stav nevydržel ani dvě minuty a Hradec znovu prohrával. Domácí pak pořádně zaměstnali hostujícího brankáře, jenž nakonec drtivý tlak neustál (21 střel v jedné třetině) a v čase 57:13 kapituloval po střele Rastislava Deje. Za stavu 3:3 se tak šlo do prodloužení. To rozčísl po minutě a dvanácti sekundách reprezentační bek Marek Trončinský a srovnal tak sérii na 1:1.

  Stav série: 1:1

   

  18. března – 2. čtvrtfinále ČP playoff

  18:00 HC Olomouc – HC Škoda Plzeň

  17:30 Mountfield HK – BK Mladá Boleslav


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje

  Super Magazín

  Chceš mít aktuální přehled o publikovaných článcích? Zanech nám svůj e-mail.