6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview čtvrtfinále ČP playoff – Hradci i Olomouci hrozí vyřazení

  Čtvrtá kola už máme za sebou a po zápasech mezi dvěma nejlépe umístěnými týmy a dvěma nejhůře umístěnými mančafty nás tak čeká souboj mezi středem tabulky. Plzeň i Boleslav navíc dnes mohou uzavřít čtvrtfinálové série a stát se po Liberci dalšími účastníky semifinálových bojů.

  HC Škoda Plzeň – HC Olomouc

  Zaplněný zimní stadion v Olomouci viděl v pátek a sobotu souboje téměř odlišných týmů. Samozřejmě to nemyslíme tak, že by Hanáci nastoupili na led s odlišnou sestavou, máme na mysli spíš herní pojetí. Zatímco v pátek Olomouci nevyšlo nic na co sáhla, tak v sobotu se na ni usmálo štěstí a i díky odhodlané hře a bojovné obraně dokázali Hanáci vyhrát 2:1 a odvrátili první mečbol. Série se ale dnes stěhuje do Plzně, kde hosté i přes poměrně vyrovnaný první duel (alespoň co se týče výsledku), podlehli v obou dvou zápasech. Pokud ale navážou na sobotní výkon, neměla by je odměna v podobě dalšího vítězného utkání minout.

  Stav série: 3:1

  Mountfield HK – BK Mladá Boleslav

  Stejně jako Olomouc je na tom teď Hradec, který i přes lepší postavení v tabulce zatím ztrácí s Bruslařským klubem dva zápasy a je tak blízko vyžazení. Mladá Boleslav se dokázala oklepat z porážky v prvním zápase a ve zbylých utkání podává výkony, na které jsme od Boleslavi zvyklí ze základní části. Zápas začíná už v 17:20 a můžete jej sledovat i na obrazovkách ČT Sport.

  Stav série: 1:3

   

  21. března – 5. čtvrtfinále

  17:20 Mountfield HK – BK Mladá Boleslav

  17:30 HC Škoda Plzeň – HC Olomouc


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje