6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview 43. kola WSM Ligy

  Sobotní 43. Kolo WSM Ligy nám nabídne souboj ze špice tabulky i dalších šest zajímavých zápasů o důležité body do blížícího se play-off.


  Slavia Praha – ČEZ Motor České Budějovice

  Už v 15:00 začíná utkání mezi čtvrtou Slavií a druhým Motorem, kteří zatím kráčí do vyřazovací částí bez obtíži. Tento souboj bude pro oba týmy znamenat hodně. Zejména pro Pražany, kteří, pokud se ještě chtějí přiblížit prvnímu místu, musí bodovat. Zatím stihli nasbírat 75 bodů, zato Motor se díky povedenému zápasu z posledního kola výrazně přiblížil prvnímu místu. Na vedoucí Kladno ztrácí už jen tři body.

  HC Rytíři Kladno – HC Most

  Pokud jsme o zápasu mezi Slavií a Českými Budějovicemi mluvili jako o soboji prvoligové špičky, poté by se tento souboj dal nazvat bojem obra s Goliášem. Rytíři totiž na domácím ledě přivítají poslední Most a po prohře v minulém kole si určitě bodou chtít Kladeňáci spravit chuť. Zato Most bude chtít navázat na povedený výkon v Šumperku, kdy domácí tým přehrál poměrem 3:2 po prodloužení. Utkání sledujte od 16:00

  LHK Jestřábi Prostějov – SK Kadaň

  Prostějovští budou v tomto utkání usilovat o skok na páté místo, na němž se usídlila právě Kadaň. Dokácí ovšem určitě nechtějí nic ponechat náhodě a pojistit si slibné místo v play-off, jelikož na záda už mu dýchají tři týmy a deváté Litoměřice taktéž nejsou zcela bez šance. Zápas začíná v 17:00.

  HC Benátky nad Jizerou – SK Horácká Slavia Třebíč

  Třebíč by rád navázal na povedený výkon proti Kladnu a v Benátkách budou mít skvělou příležitost. Se 43 body zatím dvanácté Benátky nad Jizerou neprožívají povedenou sezonu. Z posledních pěti zápasů vyhráli jen jeden a pokud se chtějí vyhnout baráži, musí pořádně zabrat, jelikož předposlední Šumperk ztrácí jen tři body. Utkání startuje v 17:00, stejně jako zbytek zítřejších zápasů.

  HC Zubr Přerov – HC Dukla Jihlava

  Domácí Dukla v předešlém zápase přehrála poměrem 5:1 Šumperk a zítra se utkají s Přerovem, který svůj zápas v minulém kole nehrál. Přerov ovšem v posledním zápase vyhrál 4:2 a tak se oba soupeři vezou na vítězné vlně. Ovšem Jihlava usiluje o druhé místo, na které by se, v případě tříbodového zisku a prohry Motoru okamžitě posunula.

  HC AZ Havířov 2010 – Hokej Šumperk 2003

  V Havířově se předposlední Šumperk popere o důležité body s domácím celkem. Pro oba týmy bude tento zápas důležitý, jelikož v případě vítězství hostů by se Šumperk přiblížil dvanáctému místu a tím i možné záchraně WSM Ligy. Zato Havířov by se mohl v případě zisku bodů a s trochou štěstí posunout na pátou příčku a budovat si výhodnou pozici do vyřazovací fáze.

  Hokej Ústí nad Labem s.r.o – HC Stadion Litoměřice

  Litoměřice ztrácí na postupové příčky pět bodů, Ústí dokonce osm, ovšem dá se předpokládat, že některý z týmu bude bodovat a playoff se tak bude vzdalovat. Šance na osmé místo jsou však reálné pro oba celky a tak o motivaci obou týmu na tento zápas není pochyb.


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje