6.6 C
Prague
Čtvrtek, 2 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview 42. kola WSM Ligy


  V sobotním 41. Kole nám WSM liga nabídla řadu zajímavých utkání. Výjimkou nebude ani další kolo, které se odehraje již zítra, vyjma jednoho zápasu. První zápasy startují o půl šesté.

  ČEZ Motor České Budějovice – HC stadion Litoměřice

  Budějovičtí se drží zhruba tam, kde v této fázi soutěže chtěli být, na špičce tabulky. Na první místo ztrácejí už 7 bodů a na čtvrtou Slavii mají náskok jen čtyř bodů, takže o motivaci na tento zápas není pochyb. Litoměřice jsou v kontaktu s osmým postupovým místem a živí reálnou naději na play-off. Pokud chtějí zůstat ve hře, nebo dokonce předehnat soupěře, musí zabrat a z Budějovic přivést nějaký skalp. Zápas začíná už 17:30.

  HC Dukla Jihlava – Hokej Šumperk 2003

  Dukla v minulém kole přerušila sérii čtyř porážek po sobě a v dalším utkání bude toužit po dalším cenném vítězství do vyrovnané vrchní části tabulky. Šumperk už potřebuje nutně bodovat a přerušit nelichotivou bilanci z lednových klání. Utkání třetí Jihlavy a předposledního Šumperka můžete sledovat taktéž od 17:30.

  SK Horácká Slavia Třebíč – Rytíři Kladno

  Ve stejný čas začíná duel mezi jedenáctým Třebíčem a rozjetým Kladnem. To v lednu prohrálo jen jediný zápas a v posledním kole navíc deklasovali rytíři Kadaň 6:1. To Třebíč tak dobrou bilanci nemá. Z posledních pěti zápasů prohrál tři, ovšem ty vítězné sehrál na domácí půdě, takže by se Kladno mělo mít na pozoru.

  HC AZ Havířov 2010 – Hokej Ústí nad Labem s.r.o

  Havířov si už pomalu brousí brusle na play-off, ovšem zbývá spoustu zápasů a jedním z nich je i to zítřejší s Ústím nad Labem. Ústí má ještě reálnou šanci postoupit, na osmé místo ztrácí pět bodů a pokud se mezi nejlepších osm chtějí probojovat, musejí zabrat a v zítřejším zápase už bude nejvyšší čas. Úvodní buly se vhodí v 18:00.

  SK Kadaň – HC Benátky nad Jizerou

  Benátky nad Jizerou se v Kadani utkají s domácím celkem a jak už jsme to u mnoha celků dnes zmiňovali, taktéž potřebují bodovat. Třináctý Šumperk už jim dýchá na záda a pokud nechtějí hrát o sestup, musejí zabrat. To Kadaň takové starosti nemá. Pokud zvítězí a bude mít štěstí, může už zítra předehnat pátý, na nějž ztrácí jen dva body. Zápas startuje v 18:00.

  HC Slavia Praha – LHK Jestřábi Prostějov

  Na Slavii panuje pohoda. Drží sérii čtyřech vítězství v řadě a už jen horkotěžko mohou vypadnout z elitní osmičky postupujících. Zato Prostějov potřebuje body k tomu, aby se udržel na zatím přijatelném osmém místě. K tomu ale bude potřebovat zabrat v Praze, což se proti houževnatým soupeřům bažícím po extralize povede jen ztěží. Utkání sledujte od 18:00.

  HC Most – HC Zubr Přerov

  Utkání se odehraje až 31. Ledna. Více si o něm povíme v preview 46. kola WSM ligy, kde se budeme věnovat i této dohrávce.


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje