6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview 41. kola WSM ligy


  16 .1. nás čeká 41. kolo WSM ligy. První zápas začíná už v 16:00, kdy se utká vedoucí celek ligy Kladno s Kadaní. Oba týmy v minulém kole padly a tak mají rozhodně co napravovat, zejména Kladno, které vede tabulku už „jen“ o 6 bodů.

  O půl páté se utká Slavia s Benátkami nad Jizerou. Pražané se podle očekávání pohybují na špici tabulky a mají reálnou šanci na návrat do nejvyšší soutěže. Navíc drží sérii tří vítězných zápasů v řadě a v posledním klání si navíc vyšlápli na lídra WSM ligy. Zato Benátky nad Jizerou neprožívají vůbec vydařenou sezónu. S 43 body aktuálně okupují dvanáctou příčku. Navíc po posledním utkání s Prostějovem mají o čem přemýšlet.

  O půl hodiny později se odehrají zbylé zápasy. Právě jmenovaný Prostějov přívítá na svém ledě Českobudějovický Motor. Další z hlasitých adeptů na baráž o extraligu, Jihlava, se pokusí prolomit sérii čtyřech porážek v řadě na ledě v Ústí nad Labem. Mateřský klub v současnosti silně zářícího Davida Pastrňáka, Havířov, bude bojovat o body s Litoměřicemi. Třebíč se pokusí navázat na loňskou spanilou jízdu druhou nejvyšší soutěží proti Přerovu, zatímco dva poslední celky, Most a Šumperk, budou usilovat o velice důležité body do tabulky (Most ztrácí čtyři body na předposlední Šumperk).


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje