6.6 C
Prague
Neděle, 5 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview 4. semifinále WSM Ligy – Motor blízko vyřazení


  Čekají nás čtvrté zápasy semifinále WSM Ligy, ve které už se pomalu začíná vyjasňovat, které týmy nejspíše postoupí do baráže a které ukončí sezónu neúspěšně.

  HC Slavia Praha – ČEZ Motor České Budějovice

  České Budějovice mají nůž na krku. Po prohrách doma podlehli Slavii i venku a za stavu 3:0 už Motoru jde o všechno. Účastník loňské baráže o extraligu ve dvou domácích zápasech dokázal vstřelit jen dvě branky a ve stejném výkonu pokračoval i v Praze. V první třetině gól nepadl, v té druhé se ale rozjely doslova brankové hody. V čase 23:16 poslal domácí do vedení David Šafránek. Na jeho gól navázal už po 31 sekundách David Hruška, který protlačil puk za záda Ondřeje Bláhy a domácí se radovali z dvougólového vedení. I přes oddechový čas, jenž si Budějovice vzali ihned po vstřelení druhé branky, nezabránil Motor další pohromě. Ta ovšem přišla až po deseti minutách hry. Do vedení 3:0 poslal domácí Jánoš Vaš. Hosté odpověděli až v třetí části, gól ale už jen zmírnil porážku na 3:1. Slavia tak může rozhodnout před domácím publikem již 19. března a po roce se opět podívat do baráže, tentokrát však z opačné strany.

  Stav série: 3:0

  Hokej Ústí nad Labem s.r.o. – HC Dukla Jihlava

  Ústí už v minulých zápasech předvedlo, že bude kousat a v domácím zápase po dvou prohrách v nastavení snížilo stav série na 1:2. Na střely vydatná první třetina (15:13) nabídla jen dva góly. V čase 10:14 se po střele Antonína Melky ujalo v přesilovce vedení Ústí, které drželo těsný náskok až do 19. minuty, kdy se prosadil Josef Skořepa. Ani přesilová hra nezabránila domácím skórovat a ti se tak dostali se znovu do vedení. I přes obdobný počet střel přidali další branku domácí a do kabin se šlo za stavu 3:1. V čase 57:55 pak ještě pojistil vítězství Jaroslav Roubík.

  Stav série: 1:2

  18. března – 4. semifinále

  17:00 HC Slavia Praha – ČEZ Motor České Budějovice

  17:30 Hokej Ústí nad Labem s.r.o. – HC Dukla Jihlava


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje