6.6 C
Prague
Čtvrtek, 2 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview 27. kola ČFL: Na hřiště prvního Hradce zajíždí třetí Tachov

  Ve vloženém středečním kole ze tří adeptů postupu uspěl pouze západočeský Tachov, který doma porazil 2:1 o záchranu bojující Benátky nad Jizerou. Duel mezi vedoucí Olympií Hradec Králové a SK Benešov byl odložen na úterý 16. května a druhý Králův Dvůr po remíze 2:2 s nováčkem s Bobrovic vyhrál rekordní penaltový rozstřel 12:11. A kam půjdeme na nejvyšší zemskou ligu o víkendu?


  Sobota 13. 5. 2017 10:15: FC Olympia Hradec Králové – FK Tachov

  První Olympia Hradec Králové se usadila pevně na první pozici, má odehráno šestadvacet zápasů a šestapadesát bodů, Tachov uhrál o jeden zápas více a na vedoucí pozici ztrácí klub ze západu Čech čtyři body. V tomto duelu se hraje o postup, a tedy i o šest bodů.
  Rozhodčí: Paták Michal – Paták Viktor, Mudra Zdeněk.

  Sobota 13. 5. 2017 10:15: FC Slavoj Vyšehrad – MFK Chrudim

  Na umělém trávníku Vyšehradu se borci domácího Slavoje, kteří na desátém místě zůstávají za očekáváním, střetnou s MFK Chrudim, který má o tři body více na osmé příčce. Přesto jsou favority zápasu domácí borci, kteří se budou chtít zase vrátit do bojů o přední příčky v tabulce třetí ligy.
  Rozhodčí: Pečenka Jiří – Vrchota Jaroslav, Šafránková Nikola.

  Sobota 13. 5. 2017 10:30: FK Králův Dvůr – FK Litoměřicko

  Domácí Cábelíci jsou druzí a ztrácí bod na vedoucí hradeckou Olympii, Litoměřicko na jedenáctém místě tabulky jako nováček zaostává formou za svými podzimními výkony. I proto lze tipovat výhru domácích, kteří dokázali porazit ve vloženém středečním kole Bobrovice na penalty 12:11!
  Rozhodčí: Štrincl Pavel – Cihlář František, Špindlerová Zuzana.


  Sobota 13. 5. 2017 10:30: SK Benešov – FK Loko Vltavín

  Benešov odložil zápas s vedoucí Olympií Hradec Hrálové, přesto je domácí SK na patnáctém místě s šestadvaceti body ohrožen sestupem, pražský Vltavín má jiné starosti a na šestém místě tabulky se sedmačtyřiceti body by měl z Benešova přivést všechny tři body, ale lze také předpokládat, že u výsledku bude hrát roli motivace.Tu mají domácí, na rozdíl od hostů obrovskou, chtějí se zachránit v soutěži.
  Rozhodčí: Drábek Drahoslav – Kotyza Václav, Raplík Lukáš.

  Sobota 13. 5. 2017 14:00: FC Písek – SK Benátky nad Jizerou

  Benátky nad Jizerou jsou třetí od konce, ale zahájily již mohutnou jízdu za body, které by jim přinesly záchranu. Troufám si tvrdit, že jízda bude pokračovat i na trávníku v jihočeském Písku. Domácí třináctý celek tabulky ČFL, ale nerad rozdává body z domácí půdy. Paradoxně to budou asi hosté, kteří budou více útočit.
  Rozhodčí: Martínek Petr – Šťastný Vít, Kovářová Veronika.

  Sobota 13. 5. 2017 17:00: FK HOŘOVICKO – SK Viktorie Jirny

  Souboj dva zajímavých celků. Domácí nováček z Hořovic hraje od začátku sezóny zajímavý fotbal, přesto je už se třinácti body odsouzen k sestupu, hosté z Viktorie Jirny uhráli 56 bodů, tedy stejně jako vedoucí hradecká Olympia, ale šest bodů jim bylo odečteno FA ČR za nesplacené dluhy, a tak jistě o postup hrát nebudou. Ani ne kvůli postavení v tabulce, jelikož jsou čtvrtí, ale zejména kvůli finanční situaci. Přesto by v Hořovicích Jirny měly vyhrát.
  Rozhodčí: Němec Václav – Kouba Štěpán, Grimm Tomáš.

  Neděle 14. 5. 2017 10:15: SK Převýšov – SK ZÁPY

  Pátý Převýšov má na soupeře ze středu Čech náskok sedmi bodů, přesto se bude jednat o velmi vyrovnaný souboj.
  Rozhodčí: Váňa Josef – Matoušek Lukáš, Machýček Lukáš.

  Neděle 14. 5. 2017 10:15: FC MAS Táborsko B – TJ Jiskra Domažlice

  Domácí rezerva Táborska se zachraňuje a jelikož je předposlední, bude potřebovat každý bod, Domažlice zaostávají za výkony v minulých sezónách, jsou čtrnáctí. Favoritem je tentokrát překvapivě rezerva domácího druholigového mužstva.
  Rozhodčí: Hanousek Karel – Rais Ondřej, Řeháček Lubomír.

  Neděle 14. 5. 2017 17:00: TJ Štěchovice – FK Dobrovice

  Mezi sedmými Štěchovicemi a jedenáctým celkem z Bobrovic je rozdíl sedmi bodů, ale hosté ve vloženém kole ukázaly i jako nováček soutěže svoji sílu, když na hřišti v Králově Dvoře prohráli až po penaltové ruletě. Favorita duelu tady těžko hledat, možná že dojde na penalty.
  Rozhodčí: Kalenda Jan – Ulrich Tomáš, Hurych Jan.

  [ssba]


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje