6.6 C
Prague
Středa, 29 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Kde poptávat hutní materiál? Ocel nerez i barevné kovy nabízí KT MetSteel

  V mnoha oborech dnes slýcháme, že se zpomaluje či dokonce zcela zastavuje výroba kvůli nedostatku materiálu. Kovové materiály však k dispozici jsou. Stačí hutní materiál poptávat na správném místě.

  Nejen drahé energie jsou dnes důvodem zpomalování a zastavování výroby. Napříč obory si firmy stěžují na výrazné zdražování materiálu i na jeho nedostupnost – na dlouhé doby dodání, nebo na naprostý nedostatek. Potřebujete hutní materiál? Oslovte KT MetSteel. Firma dodává železné i neželezné kovy v celé řadě jakostí. Sídlí v areálu SCHOTT CR ve Valašském Meziříčí. Větší vzdálenosti od místa dodání se bát nemusíte. Firma vám zajistí dodání materiálu vlastní dopravou, kamkoliv potřebujete.

  Hutní materiál z KT MetSteel

  Poptávat lze ocelové materiály, nerezovou ocel a barevné kovy – hliník, měď, mosaz, bronz, též litinu. Firma zajišťuje typické i atypické materiály v jakémkoliv množství – od gramů až po tuny. Nabízí též odborné poradenství při výběru materiálu pro výrobu. Poptávat lze i urgentní dodávky. Hutní materiál ve Valašském Meziříčí není žádnou malou lokální firmou. Spolupracuje s dodavateli z celého světa a pro své zákazníky zajišťuje rovněž konsignační sklad, tedy možnost skladování materiálu. Máte nadbytečný materiál z výroby? Neskladujte jej zbytečně. Ve firmě jej od vás vykoupí.

  U KT MetSteel lze poptávat nejen materiál

  Jde o strojírenskou společnost s vlastním výrobním zázemím. Nejenže tedy můžete poptávat dodání hutního materiálu, ale i různých výpalků pro opracování, či včetně jejich opracování. Firma se zabývá zakázkovou i sériovou výrobou. Ta zahrnuje dělení, řezání, pálení, tvarové zpracování, obrábění, svařování i povrchovou úpravu. To vše až po hotový výrobek. Poptávat lze i vývojářské práce. Konstruktéři vám zhotoví potřebnou výkresovou dokumentaci v 2D i v 3D modelu. Díky zkušenostem dokáže společnost zefektivnit vaše výrobní procesy a tím i snížit výrobní náklady.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje