6.6 C
Prague
Úterý, 21 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview 25. kola MSFL: Ztratí body Uničov nebo rezerva Sigmy?

  O postup do druhé nejvyšší fotbalové soutěže FNL bojují v Moravskoslezské fotbalové lize dva celky, Uničov i rezerva Sigmy Olomouc mají odehráno čtyřiadvacet zápasů a na svém kontě mají padesát, respektive pětačtyřicet bodů. Pětibodový náskok Uničova na rezervu Sigmy se může ztenčit již v tomto kole, jelikož vedoucí celek doma hostí nebezpečné Petřkovice.  Sobota 13. 5. 2017 17:00: Kroměříž – HFK Olomouc
  Na kroměřížské trávě na sebe narazí devátý celek tabulky s borci HFK Olomouc, kteří jsou třetí od konce a budou chtít bodovat, aby se dostali ze sestupového pásma.
  Rozhodčí: Slabý Jiří – Lakomý Lukáš, Svoboda Radek.


  Sobota 13. 5. 2017 17:00: Mohelnice – Slovácko B
  Třináctá Mohelnice nemá ještě zajištěnou účast v soutěži, a tak musí na domácí trávě bodovat proti rezervě ligového Slovácka, které na šestém místě tabulky dokazuje s mladým kádrem, že je štikou letošní MSFL.
  Rozhodčí: Richtár Jaromír – Mikeska Karel, Vrťo Peter.

  Sobota 13. 5. 2017 17:00: FC HLUČÍN a.s. – Vyškov
  Třetí Hlučín ztrácí na druhou rezervu Sigmy Olomouc čtyři body a jelikož je možné, že i druhý celek tabulky bude postupovat, bude určitě doma Hlučín proti desátému Vyškovu získat všechny tři body.
  Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil – Hájek Robert, Tomanec Josef.

  Sobota 13. 5. 2017 17:00: Blansko – Otrokovice
  Na hřišti v Údolní ulici v Blansku se střetne poslední celek tabulky se sedmým týmem MSFL. Šance Blanska na záchranu jsou sice už jen teoretické, ale právě proto by domácí neměli ponechat nic náhodě a bodovat naplno.
  Rozhodčí: Škrobák Lukáš – Hanáková Gabriela, Kneisl Leoš.

  Sobota 13. 5. 2017 17:00: SK Líšeň – Sigma Olomouc B
  Druhý tým tabulky, rezerva Sigmy Olomouc zajíždí na trávník předposlední Líšně. Bude to prakticky souboj o šest bodů, jelikož domácí nevýhra může Líšeň definitivně potopit do divizních vod, zatímco hosté mohou přijít o šanci na návrat do druhé ligy.
  Rozhodčí: Možíš Dušan – Dohnálek Jan, Galář Jakub.

  Neděle 14. 5. 2017 10:15: Velké Meziříčí – Hulín
  Derby na hlavním hřišti ve Velkém Meziříčí, kde pátý celek tabulky narazí na čtvrtého v pořadí. Bude to hodně vyostřený souboj.
  Rozhodčí: Pospíšil Pavel – Páral Roman, Zaoral Vít.

  Neděle 14. 5. 2017 10:15: Uničov – Petřkovice
  Vedoucí Uničov doma přivítá čtvrté Petřkovice a pokud chce kráčet za postupem, bylo by dobré, kdyby vyhrál a pomoci by mu mohla i Líšeň, v případě, že o body připraví rezervu Sigmy.
  Rozhodčí: Machač Lukáš – Nováček Ivo, Petr Zdeněk.

  Neděle 14. 5. 2017 11:00: Třebíč – Zlín B
  Dvanáctá Třebíč hostí jedenáctou rezervu ligového Zlína. Zdá se, že oba kluby už budou zachráněny, a tak průchod dostane dobrý fotbal.
  Rozhodčí: Hanák Petr – Koláček Jan, Slováček Adam.

  [ssba]


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje