6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Rychlé a odolné silniční kolo za přijatelnou cenu? Žádný problém

  Závodní cyklistika je extrémně náročným sportem, který vyžaduje pevnou vůli, neustálý trénink a samozřejmě i špičkové vybavení. Každý nedostatečně promyšlený detail může během chvíle zničit vaši snahu a ukončit závod. Jaký bicykl vás podrží i v těch nejtěžších situacích?

  Náročná disciplína

  více v článku...

  Nezáleží na tom, jestli jezdíte pouze pro zábavu, nebo máte profesionální ambice, pohyb po zpevněných cestách s sebou přináší celou řadu specifik. Absence složitého terénu a překážek klade důraz spíše na samotnou rychlost a výdrž jednotlivých sportovců. Tomu se samozřejmě musí stoprocentně přizpůsobit i zvolený dopravní prostředek.

  Mezi vyhlášené značky bezesporu patří silniční kolo Bianchi, přičemž daná řada disponuje zajímavým poměrem ceny a kvality. Za ceny v řádech padesáti až sta tisíc jen těžko najdete lepší produkt. Moderní geometrie rámu, odolné a lehké materiály, stejně jako pečlivě zvolené komponenty vytváří spolehlivého pomocníka, s nímž zvětšíte svou šanci na výhru.

  Vyzkoušejte si vše sami

  Velmi důležitým aspektem silniční cyklistiky je symbióza jezdce a jeho stroje. Z toho důvodu je ideálním řešením osobní zkouška několika různých výrobků, na jejímž základě zjistíte, jaká varianta sedí k vaší postavě i stylu. Chcete-li si pořídit kvalitní kolo Bianchi, spolehněte se na služby ostravského servisu Bicykly.

  Nejdříve si prohlédněte kompletní nabídku na internetových stránkách a poté se zastavte v kamenné prodejně situované v Ostravě. Tam se vám bude věnovat tým zkušených profesionálů, kteří vám moc rádi s čímkoliv poradí. Pokud to máte do daného města daleko, není problém ani s objednáním libovolné položky na vaši adresu. Ať tak, nebo onak, italská značka Bianchi je jasnou volbou pro milovníky jízdy po zpevněném povrchu.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje