6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview 25. kola ČFL: Udrží Olympia čtyřbodové vedení a jak dopadne souboj Benátek s Benešovem o záchranu na dálku?

  Ve 25. kole České fotbalové ligy půjdou diváci hned na dvě derby, to středočeské se odehraje ve Štěchovicích, to o přední místa tabulky v Převýšově. O první místo se bude hrát na hřišti v Kuklenách v Hradci Králové a o udržení hned na třech frontách – nedaleko od Berouna, v Králově Dvoře, v Benešově a v Táboře.

  Pátek 28. 4. 2017 18:00: FK HOŘOVICKO – FC Písek

  Poslední Hořovice hostí na svém trávníku čtrnáctý Písek a budou už chtít bodovat. Je velký předpoklad, že se jim to tentokrát podaří, jelikož Písku se daleko více daří doma, ale z venkovních trávníků Jihočeši moc body nevozí.
  Rozhodčí: Benedikt Ladislav – Němec Václav, Průcha Miroslav.

  Sobota 29. 4. 2017 10:15: FC Olympia Hradec Králové – FK Litoměřicko

  Na hřišti číslo jedna v Královehradecké čtvrti Kukleny přivítá vedoucí Olympia Hradec Králové, která vede tabulku České fotbalové ligy o čtyři body. Litoměřicko bylo štikou podzimu nejen v ČFL, ale i v MOL poháru. Olympia ale kráčí za historickým postupem a nebude chtít Severočechům ponechat doma ani bod.
  Rozhodčí: Kříž Jiří – Janoch Marek, Grimm Tomáš.


  Sobota 29. 4. 2017 10:15: FC Slavoj Vyšehrad – SK Viktorie Jirny

  Na umělém trávníku v Praze na starobylém Vyšehradu přivítá domácí desátý celek tabulky čtvrté Jirny. Paradoxní je, že zatímco Vyšehrad hraje ze své pozice stále o postup, Jirny o postupovou jistotu do profesionálních soutěží první a druhé ligy zatím neprojevily zájem. Podle bookmakerů mají větší šance domácí borci, ale pozor na Jirny, tento zápas může být velmi otevřený.
  Rozhodčí: Paták Michal – Paták Viktor, Košan Martin.

  Sobota 29. 4. 2017 10:15: FK Loko Vltavín – FK Dobrovice

  Na hřišti pražského Loko Vltavín přivítá domácí šestý celek tabulky nováčka z Bobrovic. Hosté mají sice zkušený tým, složený z hráčů, kteří už hráli vyšší soutěž, ale to samé platí i o domácích, kteří jsou favority duelu.
  Rozhodčí: Váňa Josef – Duchoň Ivo, Leška Martin.

  Sobota 29. 4. 2017 10:30: FK Králův Dvůr – SK Benátky nad Jizerou
  Domácí Cábelíci jsou druzí, Benátky v posledních kolech zabraly a dostaly se takřka na dostřel Benešova, a tedy i záchrany ve třetí lize, na kterou ztrácejí dva body, ale od Berouna se body moc nevozí a kdyby to tentokrát Benátkám vyšlo, byl by to malý fotbalový zázrak.
  Rozhodčí: Pečenka Jiří – Vrchota Jaroslav, Tesař Tomáš.

  Sobota 29. 4. 2017 10:30: SK Benešov – TJ Jiskra Domažlice
  Benešov je čtvrtý od konce a na záchranu má náskok dvou bodů, doma bude chtít proti Chodům vyhrát, přestože to nebude mít jednoduché, jelikož domažlická Jiskra zaostává na jedenáctém místě za svou výkonností. Ale když jim zápas vyjde, mohou vyhrát i v Benešově.
  Rozhodčí: Drábek Drahoslav – Šedivka Ondřej, Brychta Ondřej.

  Neděle 30. 4. 2017 10:15: SK Převýšov – FK Tachov

  Pátý Převýšov hostí třetí Tachov. Ani jeden z celků ještě nevzdal boj o postup do druhé FNL. Bude to souboj prakticky o šest bodů a hledat favorita v tomto souboji bude velmi obtížné, ale domácí plocha by měla rozhodnout pro Převýšov.
  Rozhodčí: Lerch Ondřej – Štefan Michal, Lafek David.

  Neděle 30. 4. 2017 10:15: FC MAS Táborsko B – MFK Chrudim

  Předposlední rezerva Táborska přivítá na táborském travnatém hřišti Svépomoc devátou zkušenou Chrudim, pro kterou svědčí její zkušenosti i postavení v tabulce. Navíc není tajemstvím, že Táborsko má finanční problémy. Měla by to být jasná dvojka pro hosty. Ale ten kdo zná bojovnost táborských mladíků vám prozradí, že to Chrudim nebude mít tak jednoduché.
  Rozhodčí: Novotný Zbyněk – Hůlka Lukáš, Lavrenčíková Jindra.

  Neděle 30. 4. 2017 17:00: TJ Štěchovice – SK ZÁPY

  Sedmé Štěchovice, hostí osmé Zápy, které padají dolů tabulkou, přestože na podzim mysleli ještě na první místo. Ale Zápy měly odečteny tři body za nezaplacené dluhy a nyní začaly klesat tabulkou, naopak Štěchovice stoupají. I přesto se bude jednat o Středočeské derby a vyrovnaný souboj, možná s penaltovým zakončením.
  Rozhodčí: Rais Ondřej – Pekař Eduard, Milner Michal.


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje