6.6 C
Prague
Neděle, 5 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Plzeň hlásí návrat Koláře, příchod Živuliče oficiálně potvrzen

  Sezona je u konce. Z mistrovského titulu se raduje pražská Slavia, jejíž šéf Jaroslav Tvrdík včera v návalu emocí potvrdil příchod stopera Jakuba Jugase.


  Posiluje ale také stříbrný celek letošního ročníku. Viktoria Plzeň potvrdila avizovaný příchod středopolaře Diega Živuliče a podle serveru isport.cz je již hotovou věcí, že se do Plzně přesunou útočník Jakub Řezníček a záložník Daniel Kolář.

  V případě Jakuba Řezníčka, jenž strávil uplynulou sezonu ve Zbrojovce Brno, nejde o nic překvapivého. Viktoria jevila o služby 29letého forvarda zájem delší dobu.

  Kolářovo jméno je při nejmenším velmi překvapivé, neboť byl to právě on, kdo v srpnu loňského léta odešel společně s dnes již zesnulým Františkem Rajtoralem do tureckého Gaziantepsporu, neboť v kádru Viktorie pro ně již nebylo místo. Kolář se však v Turecku vůbec neprosadil a od zimy si tak hledal nové angažmá.

  Do míst, kde strávil zřejmě nejlepší léta své fotbalové kariéry, si jej velmi pravděpodobně vytáhl Pavel Vrba, kouč, který zažil pod Štruncovými sady dva mistrovské tituly a dvě účasti v Champions League, a jenž od podzimu mužstvo opětovně povede.

  Foto: isport.cz


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje