6.6 C
Prague
Sobota, 22 ledna, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Oceláři vyřadili z kádru Klepiše a Hrňu!

  Prachbídné výkony loňského vicemistra z Třince pokračují. A tak se vedení klubu rozhodlo situaci rázně řešit. Po včerejší domácí porážce s Olomoucí v týmu končí reprezentant Jakub Klepiš a loňský nejlepší střelec extraligy Erik Hrňa.

  Klepiš v této sezóně odehrál 23 zápasů, ve kterých vsítil jedinou branku a na jedenáct přihrál. „Já jsem ale nikdy moc gólů nedával, spíš jsem nahrával. Ale jeden gól, to je opravdu tristní bilance. To mají brankáři skoro víc gólů než já. Sám jsem na sebe naštvaný, že mi to nejde. Nedělám to schválně. Enormně se nám nedaří, není na to ale vypínač, kterým by se to přepnulo,“ uvedl včera po utkání Klepiš, který zřejmě ještě netušil, že další den bude balit kufry. Téměř hotovou věcí je přesun šikovného praváka do Chomutova za koučem Růžičkou.

  Hrňa v dosavadním průběhu sezony vstřelil 3 branky a na 8 přihrál. Na dotaz redaktora webu isport.cz reagoval 27letý útočník překvapeně. „Vyřazení? Tak to je pro mě nová zpráva, slyším ji poprvé,“ hovořil zaskočeně. „Gólů se ode mě ale čekalo víc,“ připustil. Kam lonský král střelců zamíří? V minulé sezoně se báječně rozehrál u tehdejšího nováčka z Olomouce, pak si jej Třinec stáhl zpět. Objeví se opět v dresu Hanáků? V nedávné době o něj projevil zájem také trápící se Zlín.

  Foto: idnes.cz


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje

  Super Magazín

  Chceš mít aktuální přehled o publikovaných článcích? Zanech nám svůj e-mail.