6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Los osmifinále MOL Cup


  Dnes od 12:40 proběhl los osmifinále českého poháru MOL Cupu.

  Pohár oproti minulým letům dostál několika změn, především byl opuštěn systém dosazování týmů do tzv. „pavouka“, kdy bylo několik kol dopředu jasné kdo s kým bude hrát, ten byl od tohoto ročníku nasazen různými systémy losování.

  Pro osmifinále bylo 16 nejúspěšnějších týmů rozděleno do dvou losovacích košů s přihlédnutím k úrovni soutěže v probíhajícím ročníku a také k umístění v ročníku předchozím. Stejná metodika bude užita i při losování čtvrtfinále. Až teprve los semifinálových duelů proběhne z jednoho koše bez jakéhokoliv rozdělení týmů.

  Nasazené týmy:

  AC Sparta Praha, FC Viktoria Plzeň, SK Slavia Praha, FC Slovan Liberec, Bohemians Praha 1905, FC Zbrojovka Brno, FK Dukla Praha, FK Mladá Boleslav

  Nenasazené týmy:

  SFC Opava, FC Fastav Zlín, MFK Karviná, FK Litoměřicko, FC MAS Táborsko, FC Vysočina Jihlava, FC Hradec Králové, FK Králův Dvůr

  Diky systému losování si však musím na některé pikantnější souboje ještě počkat, a také jsou zde silnější kluby zvýhodňovány. Tak či tak za zmínku stojí určitě alespoň návrat hradeckých Votroků do Mladé Boleslavi, nebo cesta mistrovské Plzně přes celou republiku na trávník druholigové Opavy. Zajímavá bude jistě i motivace Sparty která má možnost ve Zlíně odčinit měsíc starou prohru.

  Dvojice pro osmifinále:

  Bohemians Praha 1905 – FK Králův Dvůr
  FC Zbrojovka Brno – FC Vysočina Jihlava
  FC Fastav Zlín – AC Sparta Praha
  MFK Karviná – FK Dukla Praha
  SK Slavia Praha – FK Litoměřicko
  FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové
  SFC Opava – FC Viktoria Plzeň
  FC MAS Táborsko – FC Slovan Liberec


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje