6.6 C
Prague
Středa, 1 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Fotbalová sezóna zahájena

  Fotbal je v České republice rozhodně jedním z hlavních sportů. A my musíme říci, že nejenom u nás, ale i ve světě. A že byla letošní fotbalová sezóna jasně zahájena, to potvrzuje nejenom letošní mistrovství světa. Potvrzuje to i fakt, že vzrostl zájem o stolní fotbal, který se stal velmi oblíbenou zábavou pro mnohé rodiny i party přátel.

  Hrajte za svůj oblíbený tým

  Máte svůj oblíbený tým? Fandit mu můžete v televizi nebo na stadionu, ale zahrát si za něj moci nebudete. Tedy alespoň ne v reálu. Tak proč to nezkusit alespoň zprostředkovaně. A to tak, že se si pořídíte stolní fotbal. Díky němu získáte možnost spojenou s tím, že si zahrajete za tým, kterému fandíte. A to nejlépe proti týmu, který nemáte příliš v lásce. Stačí zapojit trošku fantazie.

  Sejděte se s přáteli a uspořádejte turnaj

  Pokud se sejdete s partou svých přátel, jistě zjistíte, že každý může fandit jinému týmu. A to je šance, jak si stolní fotbal ještě více užít. Stačí k tomu jediné, rozlosujte dané hráče a jejich týmy a uspořádejte turnaj. Díky tomu si budete moci vytvořit třeba zábavnější náhradu mistrovství světa, které se letos konalo. A podle u jednotlivých hráčů zjistíte, který tým je nejlepší. Zjistíte ale i to, která osoba z vaší party je tou nejlepší.

  Pozvěte kamarády i se jejich rodinami

  Stolní fotbal se začal hrát hlavně po barech, a tak má mnoho lidí zafixováno to, že se jedná o zábavu, která je určená výhradně jenom dospělý. Tak to ale skutečně není. Zahrát si ho a užít si ho mohou také děti. Proto pokud plánujete party, grilování, nebo třeba jenom posezení, nezvěte jenom své dospělé přátele, ale řekněte jim, ať přijdou se svými rodinami. O zábavu bude postaráno bez ohledu na věk. Skvělý zpestřením tak může být třeba rodinný turnaj. Stačí postupovat stejně, jako v předchozím případě – provést rozlosování a začít hrát.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje