6.6 C
Prague
Neděle, 2 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  České pokrmy válcuje pizza. Tu si nejčastěji necháváme přivézt domů

  Když dostanete večer hlad, pravděpodobně sáhnete po telefonu a nějaké jídlo si objednáte z nejbližší restaurace. Zatímco někdo má uložené číslo svého oblíbeného restauratéra v mobilním telefonu, jiní preferují objednávání přes aplikace rozvážkové služby. Ať už preferujete tu či onu alternativu, většinou stejně skončíte u rozvozu pizzy, nemáme pravdu? Pizza podle posledních statistik minimálně při rozvážkách drtí české pokrmy, které jsou sice oblíbené, ale které nejsou natolik oblíbené, abychom si je objednávali k večeři. 

  Pizza má řadu výhod

  Pizzu si objednáváme nejen ve chvíli, kdy se u nás koná mejdan, ale také i v okamžiku, kdy zkrátka máme hlad a sledujeme oblíbený seriál sami doma. Jedná se o pokrm z Itálie, který s sebou nese celou řadu výhod. Možná i proto si ji objednáváme domů tak často. 

  K nesporným výhodám pizzy patří kupříkladu to, že ji můžeme jíst rukama. O jakém pokrmu to můžeme říct? V porovnání se zlatou českou klasikou musíme vytahovat vidličky a nože, jídlo musíme zdlouhavě krájet a ohřívat. Jenže pizza – ta je dobrá i za studena. Nemusíme ji dávat na talířky, zkrátka si ji bereme rovnou z krabice. Jíst pizzu s pomocí příborů – to je doslova hřích!

  Nabídka, ze které si vyberete

  Další nespornou výhodou pizzy je to, že se dělá v tolika různých provedeních, že si z nabídky vybere opravdu každý. Nezáleží na tom, jestli jste vegetariánem, veganem nebo jestli milujete pizzu s masem nebo ananasem – vyberete si v každém případě. Pizza se totiž opravdu peče v tolika příchutích, až z toho zrak přechází. 

  Možná i proto se mezi námi najdou lidé, kteří se snaží při každé konzumaci pizzy vybrat trochu jinou, kterou dříve neochutnali. Na druhou stranu se mezi námi najdou i ti, kteří vždycky jdou do té své zlaté klasiky a novou pizzu raději nezkouší.

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje