6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Dusno ve Varech! Pohár přetekl, soptí Vaněk.


  Poslední místo v tabulce, tristní výkony, chabých 47 bodů na kontě. To jsou hokejové Karlovy Vary. Energetici rozhodně energií nepřekypují. A tak dnes po prohraném zápasy s Vítkovicemi (1:5) došlo k věci neobvyklé. Na tiskovou konferenci kromě trenéra Mlejnka přispěchal také generální manažer Miroslav Vaněk.

  „Dovolil jsem si přijít na tiskovou konferenci, protože některé věci, které dnes dozrály vrcholu, nehodláme už dále přecházet,“ začal úvodem Vaněk. A že nezůstane jen u slov, potvrdil záhy: hráčům snížil platy o rovnou polovinu! „Toto platí zpětně od 1. 2. 2016 a vztahuje se to tedy na únor, březen a duben. V případě, že zachrání extraligu v Karlových Varech, vše se jim doplatí, v případě, že nikoliv, tak o to přišli,“ přidává jednoduché počty.

  Z jeho slov bylo cítit velké rozhořčení. Vždyť letošním kádrem Energetiků se protočilo velké množství hráčů. Efekt se ovšem nedostavil. „Dnešním dnem nám došla veškerá trpělivost a hráči budou pod takovým tlakem, že to ještě nezažili. Snažili jsme se mužstvo pořád dávat nějak dokupy, dnes ale pohár přetekl,“ ulevil si.

  Lázeňské město čekají velmi pravděpodobně barážové boje, do kterých trenérský triumviát Mlejnek – Antonik dostane k dispozici kompletní kádr včetně hráčů hostujících ve WSM lize. Budou hrát pouze ti, co se budou chtít o Karlovy Vary porvat. Trenéři vyberou dvacet statečných a ti tady ve Varech zachrání hokej. Ostatní mě nezajímají,“ prohrásil generální manažer známý svým přímým jednáním.

  Rozpoložení hráčů? „Musíme sklopit uši a začít fárat. Nic jiného nám nezbývá. Nechtěl bych se vyjadřovat k atmosféře v kabině, věřím, že se dokážeme spojit a jít za tím společným cílem. Myslím si ale, že baráž je ještě daleko, k tomu si můžeme něco říct, až to doopravdy nastane,“ prohlásil za všechny 29letý bek Michal Gulaši.

  Foto: idnes.cz


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje