6.6 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Boleslavská kometa Skalák přestupuje do Brightonu!


  Už se zdálo, že Jiří Skalák zůstane v českých vodách a jaro odehraje v Mladé Boleslavi. Nakonec se 23letý reprezentant přece jen stěhuje. Jeho novou adresou bude druholigový anglický Brighton, který Skaláka získal na 3,5 roku. Informaci potvrdil hráčův agent Viktor Kolář.

  Zájem o sparťanského odchovance projevil také QPR, rovněž hrající druhou nejvyšší soutěž na ostrovech. Brighton byl ovšem aktivnější, první nabídku poslal do Boleslavi již začátkem ledna. Boleslav na ni reagovala, ale nějakou dobu se čekalo na odpověď druhé strany. Poté se jednání znovu rozběhla a dnes bylo vše dotaženo.

  „Děkujeme Jirkovi Skalákovi za skvělou práci, kterou v Mladé Boleslavi odvedl,“ řekl deníku Sport prezident středočeského klubu Josef Dufek. „Agentura Sport Invest přes svou pobočku v Londýně znovu ukázala svou manažerskou extratřídu. Přestože se jedná o klub z druhé anglické ligy, jde v dnešní době o nadstandardní transferovou záležitost,“ dodal Dufek.

  Brighton nyní figuruje na 4. příčce a chce se porvat o postup do Premier League. „Sice jde o druhou ligu, ale myslím, že je jedna z nejlepších na světě. U reprezentačních parťáků Dana Pudila a Tomáše Kalase jsem zjišťoval nějaké detaily, oba mi přestup doporučili,“ sdělil Skalák ještě předtím, než byl transfer dotažen do konce.

  Foto: Stanislav Kolařík/SMAG   

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje