6.6 C
Prague
Neděle, 2 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Vedení Slavie došla trpělivost! Kouč Uhrin končí

  Ještě před nedávnem jej šéf fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík označil za neodvolatelného. Nyní se Dušan Uhrin ml. musí poroučet. Vedení pražského klubu z Edenu došla trpělivost s výsledky a především předváděnou hrou mužstva. A tak hluché období odnesl kouč Dušan Uhrin ml., společně s ním si balí kufry sportovní ředitel klubu Josef Jinoch.


  „Jsme mimořádně nespokojeni s přístupem některých hráčů. Za klub, jako je Slavia, se hraje se srdcem a nasazením, což se v řadě zápasů nestalo,“ cituje oficiální web předsedu představenstva Jaroslava Tvrdíka.

  Slávistická obec byla velmi nespokojena především s herním projevem mužstva, z některých koutů stadionu byl dokonce slyšet pokřik „Uhrin, ven!“

  A jakoby hlas fanoušků vedení klubu vyslyšelo. „Od nového realizačního týmu očekáváme razantní změny jak v herním projevu, tak v přístupu hráčů. S hráči navíc chceme o tom, jak si představujeme hru za Slavii, důrazně hovořit,“ pokračuje Tvrdík.

  Slavia se v současné době krčí na 10. příčce tabulky ePojisteni.cz ligy, což rozhodně neodpovídá vloženým investicím do hráčského kádru. Mužstvo navíc vypadlo v kvalifikaci o Evropskou ligu s Anderlechtem Brusel, jemuž podlehlo dvakrát shodně 0:3.

  Kdo Uhrina nahradí, zatím není jasné. Nejvíce skloňovanými jmény jsou Luboš Kozel a Radoslav Látal. První jmenovaný je ovšem smluvně vázán u reprezentační osmnáctky.

  Foto: idnes.cz


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje