6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Trend zahřívaného tabáku už jde poznat i v ČR

  Kabelky, kapsy či batohy uživatelů tabáku se začínají plnit novými produkty. Jedná se o malá, designová zařízení, která jsou alternativní variantou k užívání klasických výrobků, jež jsou známá po celém světě.

  Letní večery bez zapáchajícího kouře? Realita..

  Nové technologické vymoženosti, které jsou navíc ohleduplnější a šetrnější ke zdraví, se začaly hojně objevovat i po celém Česku. Během letních večerů, kdy jsou v ulicích venkovní zahrádky přeplněné k prasknutí, je to vidět. Když se pořádně podíváme, již většina lidí nedrží mezi prsty klasický tabákový výrobek, ale většina si užívá letní chvíle při skleničce s novou, šikovnou variantou. Zařízení na zahřívání tabáku, mezi které patří nově i Pulze od známé značky Imperial Brands, je všude kolem. Navíc tyto revoluční kousky přináší i mnoho výhod:

  • Požitek si lze vychutnat bez zápachu,
  • uživatelé neomezují své okolí a nevystavují je riziku, že se stanou pasivními konzumenty,
  • tato technologie je přívětivější při užívání v uzavřených prostorách,
  • nezapříčiňuje žloutnutí zubu či prstů.

  Uvnitř i během zimních večerů

  A jak už výčet výhod napovídá, pokud se s přáteli nebo rodinou rozhodnete zajít na skleničku, váš zvyk už vás nemusí omezovat v konverzaci s ostatními. Můžete v klidu zůstat všichni pohromadě, dopřát si u dobrého vína tabákovou minutku, a to aniž byste omezovali své blízké či okolí.

  Přítel do auta i na dovolenou

  Zařízení Pulze je také velmi trendy při cestování autem. Pokud někdo tráví denně dlouhé hodiny v autě a navíc se často dostane do vleklých kolon, může si dopřát tabák i v takto malém a uzavřeném prostoru. A co je skvělé? Že ani vy, ani auto nesmrdí jako popelník.

  Nová technologie se stala také velmi oblíbenou na dovolených. Většina uživatelů v létě téměř ve čtyřiceti stupních Celsia nemá chuť na klasický výrobek. Jako alternativu stále více lidé volí vodní dýmky, elektronické cigarety nebo právě zařízení na zahřívaný tabák, kterému rapidně roste popularita.

  I přesto, že statistiky a průzkumy stále ukazují, že jsou nejoblíbenější klasické produkty. Jejich výrobci už ale do budoucna počítají u uživatelů v přehodnocení priorit a předpovídají, že během dvaceti let na trhu s tabákovými výrobky budou na výši alternativní produkty a mezi nimi i samotný Pulze.

  Autor: Elena Gotfried

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje