6.6 C
Prague
Středa, 29 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Pracovní kalhoty a jejich význam pro produktivitu

  Kalhoty jsou často opomíjenou součástí oblečení zaměstnance. Jejich role je však stejně důležitá jako role triček, mikin nebo ochranných oděvů. 

  V závislosti na vykonávané práci mohou pracovní kalhoty plnit buď funkční, nebo imageovou úlohu. U kalhot používaných pro image jsou nejdůležitějšími prvky design a barva, zatímco u funkčních kalhot jsou nejdůležitější praktická řešení, která uživateli usnadňují práci. Nesmíme zapomínat, že správné pracovní oblečení je důležité pro BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci).

  Two happy workers having lunch break in factory

  Praktičnost kalhot je nejdůležitější pro stavitele, montéry, servisní techniky a mechaniky v dílnách. Pocit pohody v práci je velmi důležitý a má přímý vliv na produktivitu pracovníků. Nepohodlné oblečení, které není vhodné pro dané prostředí, může omezit schopnost zaměstnance vykonávat své pracovní povinnosti.

  Co dělá pracovní kalhoty praktickými?

  Podle našich pozorování jsou kapsy nejdůležitějším parametrem, který se bere v úvahu při výběru tohoto typu pracovního oblečení. Důležitý je jejich počet i typ. Kalhoty určené do práce jsou obvykle vybaveny dvěma bočními kapsami a několika kapsami na stehnech. V případě, že vám vyhovují spíše pracovní teplaky, můžete si pořídit pásek s dalšími kapsami.

  Reflexní prvky jsou často důležité také pro zvýšení viditelnosti pracovníka. Pracovní kalhoty by také měly být chráněny proti oděru v citlivých oblastech. Vyberte si materiál a střih, který vám vyhovuje.

  Foto: elements.envato.com

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje