6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Trápící se Zbrojovku přebírá Pivarník


  Brněnská Zbrojovka se po devíti kolech krčí na poslední příčce s mizerným ziskem 4 bodů. Její vedení proto sáhlo ke změně a dosavadní záskok v podobě dvojice Richard Dostálek – Lukáš Přerost střídá zkušený Roman Pivarník.

  „V tento moment bych použil slogan srdce na hřišti, Zbrojovku v srdci. Zbrojovka nesmí sestoupit, musí úspěšně zvládnout letošní ročník HET ligy a proto klub přivádí pana Romana Pivarníka,“ informoval o změně majitel klubu Václav Bartoněk na mimořádné tiskové konferenci.

  Pivarník, jenž v minulosti vedl například Rapid Vídeň a v Česku Olomouc, Bohemians a naposledy Viktorii Plzeň, se ihned chopil práce a v rozhovoru pro klubový web naznačil nejbližší cíle. „Po podzimu bych byl z osobního hlediska spokojen se 16 body. Bude to těžká práce, ale je to reálné. Je to klišé, ale v této situaci je opravdu důležité dívat se na nejbližší zápas a snažit se pokaždé bodovat, pokud možno naplno,“ uvedl 50letý Slovák.

  Zbrojovka sahá v tomto ročníku k trenérské výměně již podruhé. Na začátku ročníku byl po neuspokojivých výsledcích odvolán Svatobluk Habanec, jehož nakrátko nahradila dvojice Dostálek-Přerost, přičemž první jmenovaný se společně s trenérem brankářů Martinem Doležalem přesouvá k juniorce, Přerost v Brně končí.

  Foto: idnes.cz

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje