6.6 C
Prague
Sobota, 1 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Teplice posilují. Přichází stoper Dimitrovski a navrátilec Nivaldo

  S průběžným 12. místem nejsou ve fotbalových Teplicích příliš spokojení. A tak na Stínadlech před jarní částí soutěže pořádně zbrojí. Poté, co na sever Čech dorazil z Baníku Ostrava Davor Kukec a David Vaněček z Hradce Králové, avizovali tepličtí šíbři touhu posílit obranné řady.

  První posilou do defenzívy je sedmadvacetiletý Vladimir Dimitrovski, makedonský stoper, který je českému fanouškovi známý z Mladé Boleslavi, kde působil v letech 2010 – 2012. Poslední půlrok oblékal dres ázerbajdžánského lídra Qarabagu, kde se však nedokázal prosadil. Na testy si Teplice pozvaly dalšího stopera – Plamena Kračunova ze Slavie Sofia. Klub tak rovněž reaguje na možný odchod Davida Jablonského do zahraničí.

  Návrat ztraceného syna, tak lze nazvat angažmá Nivalda Santose. Ten působil v teplickém kádru od roku 2013, na jaře loňského roku však zamířil do Dinama Minsk.  V kádru letošního účastníka Evropské ligy a soupeře Viktorie Plzeň ve skupině se však neprosadil, a tak vzal zavděk návratu do Teplic, kde podepsal smlouvu do léta 2015.

  „​Jsme moc rádi, že se Nivaldo rozhodl k návratu do FK Teplice, ale bylo​ pro nás podmínkou, že přijde na delší kontrakt, proto jsme domluveni až do léta 2017,“ hlásí klub na svých webových stránkách ústy sportovního manažera Jana Skýpaly.  „Po půlroční pauze bude hráč muset dotrénovat a najít herní rytmus, ale myslím si, že Nivaldo svoji hráčskou kvalitu v SYNOT lize jasně ukázal,“ tvrdí Skýpala.

  Samotný hráč se k přestupu také vyjádřil. „Měl jsem nabídky i od jiných klubů, ale Teplice dobře znám. Znám zdejší hráče, vedení, fanoušky, město, směr, jakým se klub chce ubírat, mám tu také přátelé a rodina se tu cítí moc dobře, takže to všechno pomohlo při mém rozhodování.“ uvedl Nivaldo.

   Foto: isport.cz


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje