6.6 C
Prague
Středa, 12 ledna, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Sparta odvolala trenéra Ščasného

  Trpělivost přetekla. Po včerejší ostudě v derby pražských S vedení Sparty odvolalo kouče Zdeňka Ščasného. Vedením mužstva byli dočasně pověřeni stávající asistenti Stanislav Hejkal, David Holoubek a Zdeněk Svoboda. Jméno nového šéfa střídačky Letenských zatím oznámeno nebylo.


  Již po včerejší prohře 0:2 se Slavií leccos směřovalo k tomu, že působení Zdeňka Ščasného v roli kouče Sparty se chýlí ke konci. Sám trenér naznačil, že zřejmě bude nutné vyvodit zodpovědnost. „Sedneme si s vedením a společně vyvodíme důsledky. Nejsem člověk, který by se držel křesla za každou cenu,“ uvedl bezprostředně po utkání.

  V ranních hodinách se Ščasný skutečně s vedením sešel a dohodl na ukončení spolupráce. 59letý kouč vedl Spartu od dubna 2015. Největšího úspěchu dosáhl v Evropské lize, kde s mužstvem dokráčel až do čtvrtfinále. Ligový titul ovšem nezískal, Sparťané skončili druzí za rivalem z Plzně. Letošní sezona je zatím velkým trápením. Mužstvo se krčí na 4. příčce s bilancí 4 výher, 3 remíz a jedné porážky.

  Ščasného nástupce? Zatím zahalen rouškou tajemství.

  Foto: sparta.cz

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje

  Super Magazín

  Chceš mít aktuální přehled o publikovaných článcích? Zanech nám svůj e-mail.