6.6 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Sparta hlásí další posilu: přichází kamerunský reprezentant Mandjeck


  Spekulace se potvrdily! 28letý kamerunský reprezentant George Mandjeck se připojí ke kádru pražské Sparty. Hráč již na svůj twitter připojil fotku se sparťanským dresem.

  Kamerunský defenzivní záložník, který je schopen nastoupit také na stoperu, naposledy působil ve francouzském klubu FC Méty. „S vedením jsme dohodnuti, že budeme kvůli zranění Lukáše Váchy hledat středního záložníka na pozici „šestky“, protože proti Blackburnu nebylo Váchu s Marečkem lehké nahradit. Tímto transferem bude tým kompletní,“ uvedl již v minulých dnech trenér Andrea Stramaccioni pro klubový web.

  Specializovaný server Transfermarkt.com tržní hodnotu hráče odhaduje na 1,25 milionů eur (cca 32,6 milionů korun). Skutečná přestupová suma však dosud známá není.

  Letos v zimě Mandjeck společně se slávistickým Michaelem Ngdaeem triumfoval na Poháru afrických národů. V minulosti oblékal dres Stuttgartu, Kaiserslauternu, Rennes či Auxerre. V Métách se defenzivní univerzál stal důležitým a nepostradatelným článkem mužstva, jemuž se ovšem příliš nevedlo a ve francouzské lize skončilo až na šestnácté příčce.

  [ssba]


  Foto: lcclc.info

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje