6.6 C
Prague
Neděle, 2 října, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Sparta bude chtít v odvetě poháru napravit zaváhání


  Po pondělní úspěšné dohrávce 15.kola Synot ligy proti Brnu, bude mít před sebou letenský tým další těžký úkol – napravit zaváhání z prvního zápasu osmifinále, kdy podlehli Pardubicím na jejich hřišti 1:0. Zápas začíná v 17:30 v Generali Areně pod umělým osvětlením. Podle pravidel MOL Cupu se v případě výsledku 1:0 pro domácí budou hned po skončení kopat penalty, na prodloužení by v tomto případě nedošlo.

  V táboře domácí Sparty se znovu objeví reprezentant Bořek Dočkal, který v minulém kole Synot ligy stál za karty. Na hřiště se pravděpodobně podívá i mladík Lukáš Juliš, jenž ve zmiňovaném zápase proti Brnu vstřelil svůj první vítězný gól za A-tým a trenér Ščasný na něj zřejmě bude v pohárovém duelu sázet. Otazník visí nad Tiémokem Konatém, rychlík z Pobřeží slonoviny v týdnu vydal na svém facebookovém profilu prohlášení, ve kterém nepřímo naznačuje, že jeho dny v rudém dresu mohou být již za krátko sečteny.

  Taktiku hostujícího celku poodkrývá jeho trenér Jiří Krejčí. „Snažit se bánit náš jednogólový náskok, to by byla cesta do pekel,“ varoval na webových stránkách Pardubic. „Budeme se snažit hrát aktivně, stejně jako v domácím utkání a uvidíme na co to bude stačit.“ Z jeho vyjádření je patrné, že nechce svůj tým dostávat pod zbytečný tlak, Pardubice však určitě cítí velkou šanci na Letné uspět. Sparta podává v této sezoně místy rozpačité výkony a i přes postup do jarní fáze Evropské ligy jsou slyšet hlasy volající po změnách v kádru či realizačním týmu. Vyslyší je sparťanské vedení po dnešní odvetě?


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje