6.6 C
Prague
Úterý, 25 ledna, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Slavia loví talenty. Přichází Barák a Linhart


  Jak slíbili, tak činí. Fotbalová Slavia po vstupu nového investora rozhodně nešetří a hýří aktivitou na přestupovém trhu. Poté, co dotáhla přestup Josefa Hušbauera ze Sparty, má spadeno na další hráče. Již téměř hotovou věcí je přestup Lukáše Železníka ze Zlína a Jana Bořila z Mladé Boleslavi. Oficiálně potrvrdila angažmá dvou talentů českého fotbalu – podzimního objevu Antonína Baráka z Příbrami a Zdeňka Linharta z druholigových Budějovic.

  Antonín Barák je produktem vyhlášené příbramské akademie. 21letý záložník letos na jaře po zranění Jana Rezka dostal příležitost pod hrotem útoku a vstřelil 3 branky. „Jsem moc šťastný, že se to povedlo a těším se na to. Slavia je velký klub a má ty nejvyšší ambice, což mě velmi lákalo,“ přiznal Barák pro slávistický web. Mládežnický reprezentant má být budoucností klubu. „Antonín Barák je nadějný hráč, kterého jsme sledovali, a patří do kádru reprezentační jednadvacítky. Chtěli jsme získat i mladé hráče, protože myslíme na budoucnost Slavie,“ uvedl kouč Dušan Uhrin.

  Stejně starý útočník či krajní záložník Zdeněk Linhart podepsal v Edenu smlouvu do 30. června 2019. „Vím, že to bude znít jako klišé, ale nejde říct nic jiného, než že je to pro mě splněný sen a velká pocta. Slavia je obrovský klub s výbornými fanoušky, úžasnou historií a pevně věřím, že skvělou budoucností,“ pochvaluje si.  Přicházím s tím, že dostanu šanci ukázat se v přípravě a uvidí se, co bude dál,“ plánuje Linhart. Trenér Uhrin dá nové akvizici v přípravě šanci. „Bude záležet jen na samotném hráči, jestli se dokáže pro jaro probojovat do kádru,“ tvrdí.


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje

  Super Magazín

  Chceš mít aktuální přehled o publikovaných článcích? Zanech nám svůj e-mail.