6.6 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Slavia buduje nový kádr: první na ráně je zlínský kapitán Železník!

  Po příchodu bohatého čínského investora a změnách ve struktuře SK Slavia Praha pražský klub naznačil, že se chce v nejbližší době vrátit do nejvyšších pater tabulky. A svým slovům, zdá se, začíná dávat razítko.

  Vedení si vytipovalo několik posil, mezi nimi figuruje vysoko také zlínský kapitán Lukáš Železník, jenž v prozatimním průběhu Synot ligy nasázel 7 branek. Vypadá to, že přestupu nic nebrání. „Ano, slyšel jsem to. Pokud se rozhodne, že chce odejít, bránit mu nebudeme,“ cituje slova majitele Fastavu Zlín Zdeňka Červenky web isport.cz. Zlínský odchovanec se chce posunout v kariéře výš, po sezoně mu navíc v mateřském klubu končí smlouva. „Slavia má zájem, ale ještě není nic uzavřené. Železníka chce víc klubů. S hráčem jsem ještě nemluvil,“ sdělil Červenka.

  Ve zbývajících dvou kolech nováček soutěže Železníka pravděpodobně neodstaví, jak u podobných případů bývá ve fotbalovém prostředí často zvykem. „Ten hráč je tady, má ještě půl roku smlouvu. Až dohrajeme, tak se k tomu možná vyjádřím. On musí vědět, co chce a na co se cítí. Teď ho mám k dispozici a furt říkám, že jedenáct nejlepších hráčů musí jít na hřiště. Na tom se nic nemění,“ má jasnou kouč „ševců“ Bohumil Páník, který jedním dech dodává, že Železníka čeká ve Slavii velká konkurence, neboť ambiciózní klub přivede více nových tváří.

  Foto: idnes.cz


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje