6.6 C
Prague
Pátek, 21 ledna, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Rosického trable na pokračování: Zasáhne Malý Mozart do sezony?

  Jako by mu nebylo shůry dáno. Tolik by si přál ještě dát nějakou tu sezonu v dresu mateřské Sparty. Zdravotní stav Tomáše Rosického je ovšem zatím proti. Tělesná schránka Malého Mozarta je zkrátka příliš křehká na to, aby mu dovolila souvislejší a dlouhodobější pobyt na hřišti.


  Přitom šestatřicetiletý tvůrce hry si v průběhu zimní přestávky pochvaloval, jak rychle rekonvalescence zraněné achillovky probíhá a již vzhlížel k prvnímu jarnímu utkání. Stejně jako k jeho návratu vzhlíží celá Sparta, po plánovaném odchodu Bořka Dočkala tím tuplem.

  A tak v analýze, kdo by Dočkala mohl na pozici „desítky“ nahradit, logicky nemohli novináři opomenout ani Rosického. Od kouče Tomáše Požára ovšem slyšeli zamítavou odpověď. „Jeho problémy s achillovkou se zase objevily… Rád bych řekl nějakou zásadní a přesnou informaci ohledně Tomášova návratu, ale já to prostě neumím,“ posteskl si Požár.

  Načež se vyrojily nejrůznější spekulace. Mnohé z nich dokonce naznačují, že návrat lehkonohého záložníka je pro tuto sezonu vyloučen. Jisté je, že zdraví bývalého hráče Arsenalu či Borussie Dortmund je natolik nevyzpytatelné, že nelze vůbec předvídat další sled událostí.

  Příběh věčného smolaře má tedy další nevalné pokračování. Skončí Rosovo soužení alespoň malým happyendem? A kdy? Ještě letos, příští sezonu?

  Nebo je jeho fotbalový osud definitivně zpečetěn?

  Foto: express.co.uk


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje

  Super Magazín

  Chceš mít aktuální přehled o publikovaných článcích? Zanech nám svůj e-mail.