6.6 C
Prague
Středa, 29 března, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview závěrečného kola ČFL: Budou dva hradecké kluby hrát druhou ligu?

  Už ve středu začne závěrečné kolo České fotbalové ligy, které rozhodne nejen o tom, kdo třetí ligu vyhraje, ale i o tom, kdo do druhé FN ligy postoupí. Před závěrem vede Viktorie Jirny, která už má odehráno a o bod vede tabulku před Olympií Hradec Králové, která cestuje na hřiště pražského Vltavínu. Otázka zní, vyhraje Olympia v Praze a bude se moci město, jako Hradec Králové dovolit dva druholigové kluby? Tím tedy profesionální kluby v naprosto profi-podmínkách a s licencí Fotbalové asociace ČR! Nebo vyhrají ČFL Jirny, kterým bylo odečteno šest bodů za nezaplacené závazky, ale profesionální licenci na druhou ligu dostanou? V českém fotbale je možné vše, tak uvidíme.

  Moravskoslezskou fotbalovou ligu vyhrál Uničov s právem postupu, ale do druhé ligy by se mohla vrátit i druhá rezerva Sigmy Olomouc. Podle našich informací, má řada klubů startujících ve stávající FN lize problémy se získáním licence pro příští sezónu.


  Středa 14. 6. 2017 17:30: FK Dobrovice – FK Hořovicko

  Tým z Hořovic sestupuje do divizní skupiny A, kde se naopak podle našich informací v pátečním zápase zachrání Jankov a Český Krumlov a sestoupí Rokycany. Bobrovice jsou jedenácté a jako nováček odehrály dobrou sezónu.
  Rozhodčí: Ulrich Tomáš – Trska Adam, Cichra Matěj.

  Středa 14. 6. 2017 17:30: SK ZÁPY – FC Písek
  V Zápech bude rokycanský rozhodčí Tomáš Grimm řídit zápas desátého celku s dvanáctým. Zápy zůstaly za očekáváním, v Písku vládne celkem spokojenost.
  Rozhodčí: Grimm Tomáš – Pastyřík Vladimír, Duda Miroslav.

  Středa 14. 6. 2017 18:00: TJ Jiskra Domažlice – FK Králův Dvůr

  Na domažlické Střelnici přivítají domácí devátí Chodové páté Cábelíky od Berounky a hosté mohou klidně útočit na medailové posty a třeba i postup. Otázkou je, zda by si město Králův Dvůr mohlo dovolit druhou fotbalovou ligu.
  Rozhodčí: Pečenka Jiří – Kouba Štěpán, Cihlář František.

  Pátek 16. 6. 2017 18:00: SK Benešov – FC Slavoj Vyšehrad
  Domácí jako třetí od konce sestupují, Vyšehrad na třináctém místě zůstává daleko za svými možnostmi. Přesto bude asi v Benešově chtít vyhrát.
  Rozhodčí: Kapoun Michal – Teuber Ivan, Vaňkát Zdeněk.

  Sobota 17. 6. 2017 10:15: FK Loko Vltavín – FC Olympia Hradec Králové

  Utkání kola. Když hosté vyhrají, jsou první a mají nárok na postup. Ve druhé profesionální FN lize je ale už hradecký Spartak. Že by dva hradecké kluby byly ve druhé lize? Zdá se mi to dost nereálné, při vší úctě k možnostem Východočechů.
  Rozhodčí: Benedikt Ladislav – Němec Václav, Tesař Tomáš.

  Sobota 17. 6. 2017 10:15: TJ Štěchovice – SK Převýšov

  Domácí na osmém, hosté na šestém místě. Přesto i tyto kluby možná budou osloveny, zda by si nezahrály o soutěž výše. U hostů to není zase tak nereálné, a proto budou chtít vyhrát i v posledním kole.
  Rozhodčí: Musil Jiří – Hurych Jan, Šafránková Nikola.

  Sobota 17. 6. 2017 10:15: MFK Chrudim – FK Litoměřicko

  Na novoměstská trávě v Chrudimi přivítá domácí sedmý celek se skvělým jarním finišem (že by nakonec postupovým?) přivítá Litoměřice spokojené se záchranou. Jako nováček odehráli hosté vynikající podzim a slabší jaro, což zatím stačí na čtrnácté místo.
  Rozhodčí: Janoch Marek – Kříž Jiří, Grimm Tomáš.

  Neděle 18. 6. 2017 17:00: SK Benátky nad Jizerou – FC MAS Táborsko B

  Domácí Benátky se zachránily díky skvělému jarnímu finiši, předposlední rezerva Táborska sestupuje a bude s největší pravděpodobností mířit do divizní skupiny A, kde to v příštím ročníku bude velký souboj mezi jihočeskými celky.
  Rozhodčí: Zadinová Olga – Matoušek Lukáš, Žáková Dagmar.

  [ssba]


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje