6.6 C
Prague
Čtvrtek, 2 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview vloženého 16. kola ČFL: Vedoucí Benešov hostí nováčka, druhý Vltavín čeká derby

  Po třech odehraných kolech třetí nejvyšší soutěže v Čechách, tedy České fotbalové ligy, je na prvním místě tabulky pro mnohé překvapivě SK Benešov, který se v minulém ročníku třetí ligy zachraňoval, ale posily tomuto Středočeskému celku pomohly a posunuly ho na vedoucí místo v tabulce. Nicméně od druhého místa jsou již v tabulce srovnáni všichni adepti na vítězství v tabulce, tedy pražský Loko Vltavín, Jiskra Domažlice , MFK Chrudim a Viktorie Jirny. Ve středu 30. srpna od 17 hodin čeká na účastníky ČFL vložené 16. kolo a čtvrté hrané!


  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – FK Litoměřicko

  Nováček z Ústí nad Orlicí má dva body, loňský nováček z Litoměřic o bod více. Domácí budou chtít konečně vyhrát za tři body. Povede se jim to?

  Rozhodčí: Musil Jiří – Hurych Jan, Starý Dominik.

  MFK Chrudim – SK Převýšov

  Domácí favorit a aspirant postupu má sedm bodů, hosté z Převýšova jen dva. Domácí zažili stabilizaci kádru a jdou od zápasu k zápasu za vítězstvím, ale pozor na hosty, kteří umí překvapit.

  Rozhodčí: Benedikt Ladislav – Němec Václav, Průcha Miroslav.

  SK ZÁPY – SK POLABAN Nymburk

  Zápy jsou se čtyřmi body za očekáváním a na jejich středočeské hřiště přijede nováček z Nymburka, který se s jedním bodem krčí na posledním místě. Domácí jsou velkými favority, hosté mohou jen překvapit.

  Rozhodčí: Zadinová Olga – Šafránková Nikola, Kovářová Veronika.

  FK Králův Dvůr – FC Písek fotbal

  Domácí Cábelíci od Berouna mají pět bodů, hosté z Písku s jedním bodem jsou na předposledním místě a přestože jako dlouhodobý účastník ČFL by u Berounky chtěli bodovat, tak na hřišti Králova Dvora se jim to povede jen velmi obtížně.

  Rozhodčí: Váňa Jan – Cichra Matěj, Leška Martin.

  TJ Jiskra Domažlice – TJ Sokol Čížová

  Domácí vydatně posílení svěřenci Pavla Vajgly využili přestupní termín dokonale a už zase útočí na druhou ligu, hostující nováček má jen jeden bod, ale z Domažlic si bude vozit další body jen stěží.

  Rozhodčí: Klupák Petr – Krupka Pavel, Plzák Daniel.

  FK Loko Vltavín – TJ Štěchovice

  Derby tohoto kola, druhý pražský Vltavín hostí šesté Štěchovice, které se mohou opřít o bývalé hráče první ligy, Vltavín má osm bodů, hosté ze středních Čech šest. A oba týmy hrají kvalitní fotbal. Že by se po remíze kopaly penalty?

  Rozhodčí: Kvaček Jan – Drábek Drahoslav, Fojtík Martin.


  SK Benešov – SK Sokol Brozany

  Vedoucí Benešov ztratil jen bod, hostující nováček se ale také může pochlubit, čtyřmi body ze tří kol. V Benešově bude bodovat ale jen velmi obtížně.
  Rozhodčí: Hanousek Karel – Šťastný Vít, Krupa Jan.

  FC Slavoj Vyšehrad – SK Viktorie Jirny

  Na umělé trávě přivítá kdysi druholigový Vyšehrad největšího favorita letošní ČFL SK Viktorie Jirny. Hosté jsou zvyklí vozit body i z cizích hřišť. V ulici Matěje z Husy to nebudou mít jednoduché, ale favority přesto zůstávají.

  Rozhodčí: Makovička Milan – Novotný Miroslav, Tesař Tomáš.

  SK Benátky nad Jizerou – FK Dobrovice

  Loni se Benátky obtížně zachraňovaly, zatímco loňský nováček z Bobrovic byl příjemným překvapením. Letos mají domácí pět a hosté šest bodů. U hostů nezůstal v sestavě kámen na kameni, domácí také získali kvalitní posily. Takže vyrovnaný duel. Že by se po remíze znovu kopaly penalty?

  Rozhodčí: Štrincl Pavel – Cihlář František, Šlapák František.

  [ssba]


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje