6.6 C
Prague
Pondělí, 6 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview 29. kola ČFL: Západočeši stíhají Olympii

  Před devětadvacátým kolem České fotbalové ligy je magickým číslem třetí nejvyšší soutěže v Čechách pětka. Do konce soutěže chybí pět kol, to proto, že jedno bylo předehráno a pět celků může postoupit. Kromě první Olympie Hradec Králové s pětadevadesáti body, si nárok na postup činí i západočeský Tachov, který má o bod méně, ze hry jsou třetí Jirny, které by měly mít na kontě uhraných dvaašedesát bodů, ale kvůli nezaplaceným dluhům jim bylo odečteno již šest bodů, takže o účasti ve druhé profesionální lize se asi moct v souvislostí s Viktorií Jirny hovořit nedá, ale postoupit může čtvrtý Králův Dvůr a pátý Převýšov s pětapadesáti body či šestý pražský Vltavín s body třiapadesáti.


  Sobota 27. 5. 2017 10:15: FK Litoměřicko – SK Benátky nad Jizerou

  Litoměřicko bylo jako nováček překvapením podzimu, a to nejen proto, že v poháru vyřadilo Příbram i Baník Ostrava, ale dralo se o čelní místa i v ČFL, nyní na dvanáctém místě se dvaačtyřiceti body drží v poklidných vodách tabulky, Benátky naproti tomu zahájili drsný finiš v boji o záchranu, porazili Benešov. Kvůli záchranářským pracím budou chtít bodovat i v Litoměřicích, přestože to proti Severočechům a bez vyloučeného Horáka nebudou mít jednoduché.
  Rozhodčí: Štěrba Václav – Štěrba Martin, Nehasil Lukáš.

  Sobota 27. 5. 2017 10:15: FC Písek – SK Viktorie Jirny (na hřišti v Burketově ulici)

  Písek doma body nerozdává,. Ale tentokrát přijedou ostrostřelci z Viktorie Jirny, Melechovský vede s pětadvaceti brankami tabulku střelců, souboj třináctého se třetím by měl vyznít pro hosty.
  Rozhodčí: Paták Michal – Paták Viktor, Langmajer Lukáš.


  Sobota 27. 5. 2017 10:15: FC Olympia Hradec Králové – SK Zápy

  Na hřiště do Královehradeckých Kuklen dorazí Zápy, které byly loni ozdobou tabulky, letos jsou deváté, přestože mají střelce Straku, ale vedoucí Olympia bojuje o postup i se střelcem branek Pitákem, který již vsítil patnáct branek a hlavně vynikajícím brankářem Frydrychem, který vychytal jedenáct nul. Domácí bojují o postup a budou chtít vyhrát.
  Rozhodčí: Kalenda Jan – Ulrich Tomáš, Trska Adam.

  Sobota 27. 5. 2017 10:15: FC Slavoj Vyšehrad – TJ Jiskra Domažlice

  Bývalý účastník druhé ligy Slavoj Vyšehrad už dlouho nevyhrál a je pátý od konce, Domažlice jsou také za loňskými výsledky na desátém místě, přesto by na umělé trávě měli dominovat domácí.
  Rozhodčí: Němec Václav – Benedikt Ladislav, Tesař Tomáš.

  Sobota 27. 5. 2017 10:30: FK Králův Dvůr – FK Tachov

  Souboj dvou adeptů postupu, na hřiště čtvrtých Cábelíků od Berouna dorazí Západočeši z pohraničí. Vychytá domácí brankář Krček, který má na kontě jedenáct čistých kont i druhý Tachov?
  Rozhodčí: Váňa Josef – Duchoň Ivo, Žáková Dagmar.

  Sobota 27. 5. 2017 17:00: FK HOŘOVICKO – MFK Chrudim

  Nováček z Hořovic je už na posledním místě smířen z postupem, přesto mohou v Hořovicích čekat příjezd věrných hostujících fanoušků, vždyť MFK Chrudim doma před návštěvou kola porazili Chrudimáci i první Olympii. Pro tři body si jedou i na trávník posledních Hořovic.
  Rozhodčí: Hányš Martin – Tvrdík Ivan, Aubrecht Jan.

  Neděle 28. 5. 2017 10:15: SK Převýšov – FK Dobrovice

  Pátý Převýšov doma hostí nováčka z Dobrovic pohybujících se v poklidných vodách. Domácí budou muset uhlídat hostujícího střelce Volfa, který má na kontě šestnáct branek a vyhrát, pakliže chtějí hrát dál o postup.
  Rozhodčí: Drábek Drahoslav – Šedivka Ondřej, Novotný Zbyněk.

  Neděle 28. 5. 2017 10:15: FC MAS Táborsko B – FK Loko Vltavín

  Rezerva Táborska na předposledním místě ztrácí na Benátky šest bodů a chce je dohnat a zachránit se, Vltavín má ještě teoretickou šanci na postup, a také ztrácí šest bodů na první Hradec Králové. Magická šestka? Jistě hraje se o šest bodů, jen domácí o záchranářské, zatímco hosté o body pro postup.
  Rozhodčí: Pečenka Jiří – Průcha Miroslav, Vrchota Jaroslav.

  Neděle 28. 5. 2017 17:00: TJ Štěchovice – SK Benešov

  Domácí jsou osmí, Benešov prohrál v Benátkách 1:2 a ztrácí dva body na záchranu. Hosté budou muset vozit i z venku, pokud se budou chtít zachránit.
  Rozhodčí: Vaňkát Zdeněk – Klupák Petr, Šimeček Libor.

  [ssba]


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje