6.6 C
Prague
Středa, 1 února, 2023
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview 23. kola ČFL: V Hradci hrají Cábelíci o postup, v Hořovicích Benátky bojují o udržení

  Ve 23. kole České fotbalové ligy se střetnou dva adepti postupu, na hřiště první Olympie Hradec Králové přijedou Cábelíci z Králova Dvora, kteří na třetím místě tabulky ztrácejí na vedoucí tým pouhé tři body, a tak se v centru Královehradeckého kraje bude hrát o postup do druhé ligy (FNL). Ve hře o postup do druhé nejvyšší soutěže je ale hned několik klubů. Sestupem ohrožené Hořovicko a rezerva Táborska mají složitou situaci, ale Benátky se pokoušejí dostihnout Benešov.


  Pátek 14. 4. 2017 10:30: SK Benešov – MFK Chrudim

  Na travnatém hřišti patnáctého Benešova přivítají domácí Středočeši stabilně hrající MFK Chrudim, která je se 34 body desátá. Domácí na patnáctém místě mají náskok jen šest bodů na sestupové pozice a potřebuje vyhrát, ale bookmakeři spíše předpovídají remízu a penaltový rozstřel. Domácí musí především uhlídat střelce Kopeckého s deseti nastřílenými brankami.
  Rozhodčí: Paták Michal – Paták Viktor, Kříž Jiří.

  Pátek 14. 4. 2017 15:00: FK HOŘOVICKO – SK Benátky nad Jizerou

  Na hřiště posledních Hořovic, přijedou Benátky ohrožené sestupem. Domácí ztrácí na záchranu třináct bodů, hosté jen šest. Možná, že tento fakt bude dost rozhodující.
  Rozhodčí: Pečenka Jiří – Kouba Štěpán, Vrchota Jaroslav.

  Pátek 14. 4. 2017 17:00: FK Dobrovice – TJ Jiskra Domažlice

  Domácí jedenáctý nováček se zkušeným kádrem hostí hostující Domažlice, které zaostávají na dvanáctém místě dost za svými možnostmi a hlavně tradicí. Domácí by měli vyhrát, pokud se u hostů neobjeví ztracená forma. Domácí Volf nastřílel za dvaadvacet kol třináct branek a do sítě Chodů bude chtít ještě nějakou branku přidat, stejně jako hostující Fořt s deseti brankami.
  Rozhodčí: Janoch Marek – Grimm Tomáš, Szikszay Ladislav.

  Pátek 14. 4. 2017 17:00: TJ Štěchovice – FK Tachov

  Na hřiště sedmých Štěchovic přijede asi největší překvapení letošního ročníku – borci z Tachova, kteří ztrácí tři body na postup. Otázka zní, zda Západočeši dobudou i tvrz ve Štěchovicích? Důležitý zápas řídí ženská rozhodčí Helena Šálková.
  Rozhodčí: Šálková Helena – Cihlář František, Kastl Jan.

  Sobota 15. 4. 2017 10:15: FK Loko Vltavín – SK ZÁPY

  Na hřiště šestého pražského Vltavínu přijedou osmé Zápy sehrát vyrovnaný duel. Bude to hodně útočný fotbal a tři body budou chtít mít oba kluby. Už proto, že i sedmé či osmé místo ve třetí lize může být postupové.
  Rozhodčí: Lerch Ondřej – Machýček Lukáš, Šafránková Nikola.

  Sobota 15. 4. 2017 10:15: FC Olympia Hradec Králové – FK Králův Dvůr
  ( hřiště Kukleny číslo 1 na travnatém povrchu v Hradci Králové)

  Duel prvního a třetího celku tabulky, a tím pádem prakticky souboj o postup do druhé ligy (FNL) uvidí v Hradci Králové. Domácí ostrostřelec Pták již nastřílel třináct branek, hostující Šlapák jedenáct. Tentokrát ale asi moc branek nepadne, když se hraje o postup. Navíc za domácí borce chytá brankář Frydrych, který již devětkrát vychytal čisté konto.
  Rozhodčí: Benedikt Ladislav – Průcha Miroslav, Němec Václav.


  Neděle 16. 4. 2017 10:15: SK Převýšov – FK Litoměřicko

  Pátý Převýšov ještě může i s ostrostřelcem Baštou, který nastřílel soupeřům deset branek, bojovat o postup, nováček z Litoměřic zaostává za podzimními výkony, kdy Litoměřicko porazilo v poháru ligovou Příbram i druholigový Baník Ostrava.
  Rozhodčí: Drábek Drahoslav – Fojtík Martin, Čechlovský Ondřej.

  Neděle 16. 4. 2017 10:15: FC MAS Táborsko B – SK Viktorie Jirny
  Na travnaté hřiště Svépomoci v Táboře přijede Viktorie Jirny, která je druhá se třiačtyřiceti body, a to jí ještě byly tři body odečteny za neuhrazení peněz za přestup. Domácí se potápějí a není žádným tajemstvím, že mají finanční problémy, béčko Táborska je předposlední a Jirny přijedou i s ostrostřelcem Malachovským, který nastřílel třiadvacet branek ve dvaadvaceti kolech ČFL. Favorit je jasný, ale i favorité prohrávají.
  Rozhodčí: Duchoň Ivo – Štefan Michal, Hádek Jaroslav.


  Pondělí 17. 4. 2017 10:15: FC Slavoj Vyšehrad – FC Písek (umělá tráva na Vyšehradě)

  Devátý Vyšehrad hostí čtrnáctý Písek a měl by vyhrát i proto, že má v kádru střelce Strnada, který během sezóny přestoupil z Dobrovic do Vyšehradu a již nastřílel během ročníku jedenáct branek. Hostům se na hřištích soupeřů nedaří, takže Písek bude hrát spíše defenzivně.
  Rozhodčí: Štrincl Pavel – Pastyřík Vladimír, Šlapák František.


  [ssba]

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje