6.6 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Preview 22. kola ČFL: Na hřiště Cábelíků přijede Vyšehrad

  Po jednadvaceti kolech České fotbalové ligy sice vede SK Viktorie Jirny, které byly ale odečteny tři body Fotbalovou asociací ČR za nezaplacení přestupu. Takže asi nebudou Jirny moci využít postup do druhé ligy (FNL). Ve hře o postup jsou nyní tak čtyři mužstva, od druhého do pátého místa, jelikož Olympii Hradec Králové na druhém místě a pátý SK Převýšov dělí čtyři body.

  Na konci tabulky to vypadá tak, že patnáctý Benešov má třiadvacet bodů a náskok devíti bodů na momentálně sestupující Benátky, rezervu Táborska. Na posledním místě je s deseti body nováček z Hořovic.


  Sobota 8. 4. 2017 10:15: MFK Chrudim – FK Loko Vltavín (Novoměstská tráva v Chrudimi)

  Na hřiště desáté Chrudimi přijede osmý pražský Vltavín. Bude to zřejmě velmi vyrovnaný zápas klubů, které od sebe dělí jeden jediný bod. Možná, že o vítězi budou rozhodovat po remízovém zápase bodově důležité penalty.
  Rozhodčí: Vaňkát Zdeněk – Teuber Ivan, Kapoun Michal.

  Sobota 8. 4. 2017 10:15: FK Litoměřicko – FC MAS Táborsko B

  Duel v Litoměřicích má jasného favorita. Domácí jsou třináctí a s devětadvaceti body mají téměř jistou záchranu, přesto na jaře zaostávají za výkony z podzimu, kdy vyřadili Příbram a Baník Ostrava z Českého MOL poháru. Ale hostující rezerva Táborska je předposlední a se čtrnácti body už se bude těžko zachraňovat. Favorit je jasný, měla by to pro sázkaře být jasná jednička.

  Rozhodčí: Novotný Zbyněk – Vojtěch Lukáš, Hůlka Lukáš.

  Sobota 8. 4. 2017 10:15: FC Písek – SK Převýšov (travnatý povrch na písecké Burgetově ulici)

  Písek je čtrnáctý se sedmadvaceti body a měl by být již zachráněný, hostující Převýšov je pátý s devětatřiceti body a vzhledem k vývoji v tabulce má jistě i šanci na postup do druhé ligy. I proto budou hosté hrát na vítězství, ale z Písku se vozí body velmi těžce. Já ale tipuji, že Převýšovu se to zřejmě podaří. Už i proto, že v dohrávce Převýšov porazil Olympii Hradec králové a zvedl si sebevědomí.
  Rozhodčí: Kalenda Jan – Ulrich Tomáš, Žáková Dagmar.

  Sobota 8. 4. 2017 10:30: FK Králův Dvůr – FC Slavoj Vyšehrad

  Rokycanský rozhodčí Tomáš Grimm to nebude mít na půdě domácích Cábelíků vůbec jednoduché, domácí bojují o postup, ale na hřiště nedaleko od Berouna přijede sedmý Vyšehrad se zkušenostmi s druhé (FNL) ligy. Domácí jsou ale ve velkém „laufu“ a budou chtít vyhrát.
  Rozhodčí: Grimm Tomáš – Janoch Marek, Cupl Zbyněk.

  Sobota 8. 4. 2017 16:30: FK HOŘOVICKO – FC Olympia Hradec Králové

  Domácí nováček sice předvádí dobrý fotbal, ale přesto jsou beznadějně poslední, hosté na druhém místě mají jasné postupové ambice. Borci z Hradce Králové si jedou do Hořovic pro tři body a zřejmě si je odvezou, byť to nebudou mít jednoduché.
  Rozhodčí: Makovička Milan – Němec Václav, Průcha Miroslav.


  Sobota 8. 4. 2017 16:30: FK Tachov – SK Benešov (Městský stadión v Tachově)

  Čtvrtý Tachov může myslet na postup, zatímco Benešov je čtvrtý od konce. Přestože Středočeši několikrát příjemně překvapili, z Tachova se body moc nevozí.
  Rozhodčí: Hányš Martin – Aubrecht Jan, Šlapák František.

  Neděle 9. 4. 2017 16:30: SK Viktorie Jirny – TJ Štěchovice

  Vedoucí Viktoria Jirny by měla šesté Štěchovice porazit. Domácí zdobí výborný útok, hosty bravurní obrana. Přesto jí asi domácí projdou pro tři body.
  Rozhodčí: Štěrba Václav – Štěrba Martin, Nehasil Lukáš.

  Neděle 9. 4. 2017 16:30: SK Benátky nad Jizerou – TJ Jiskra Domažlice (Letní stadión v Benátkách)

  Domácí jsou třetí od konce, mají pouhých čtrnáct bodů a ztrácí devět bodů na patnácté místo. Zdá se, že osud domácích je zpečetěn a sestupu se nevyhnou. Domažlice loni bojovaly o postup, letos jsou až dvanácté. Bude to vyrovnaný souboj, který by měla rozhodnout bojovnost domácích bojujících alespoň o teoretickou záchranu.
  Rozhodčí: Ulrich Tomáš – Hurych Jan, Opočenský Vojtěch.

  Neděle 9. 4. 2017 16:30: SK ZÁPY – FK Dobrovice

  Domácí zaostávají za svými loňskými výkony, kdy bojovali o postup, nyní jsou devátí, hostující nováček z Dobrovic ztrácí na Zápy pouhý bod. Oba celky mají zkkušené hráče a bude to jistě zajímavý duel.
  Rozhodčí: Šedivka Ondřej – Dujsík Jiří, Kvaček Jan.

  INFO pro drobný a střední podnikatelský stav na www.zivnostenskykuryr.cz


  [ssba]

  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje