6.6 C
Prague
Neděle, 27 listopadu, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Nový rekord! TSG 1899 Hoffenheim povede nejmladší trenér v historii Bundesligy


  Klub, jehož barvy hájí český reprezentant Pavel Kadeřábek, podruhé v probíhající sezoně mění trenéra. Mužstvo převezme teprve osmadvacetiletý Němec Julian Nagelsmann, který se tak stane nejmladším trenérem, který kdy trénoval bundesligový tým.

  Nagelsmann ve funkci vystřídá Huuba Stevense, jenž musel skončit kvůli svým problémům se srdcem. „Velmi se omlouvám, že opouštím tým v tak těžké době, ale věřím, že to všichni pochopí. Zdraví dostalo v mém rozhodování přednost.“ Těmito slovy komentoval Stevens svůj odchod z klubu.

  Bundesligový Hoffenheim letos zažívá nejhorší sezonu za posledních osm let. Přitom před sezonou se očekávalo, že tento celek bude opět patřit ke štikám Bundesligy, jenže Hoffenheimu se nepovedl vstup do soutěže a od té doby se celý tým ocitá pod stále větším tlakem. Aktuálně se klub nachází na předposlední pozici a na první nesestupové místo ztrácí již sedm bodů. Pavlu Kadeřábkovi a jeho spoluhráčům tak reálně hrozí sestup o patro níž. Nový trenér Julian Nagelsmann tedy stojí před obrovskou výzvou. Sám Nagelsmann se ale na tuto výzvu těší a věří, že může dát mužstvu potřebný impuls a nepovedenou sezonu tak zachránit.

  Jak si TSG 1899 Hoffenheim pod novým trenérem povede, budeme moci sledovat již tuto sobotu 13. února. Hoffenheim totiž vyrazí na hřiště Brém, které se nachází jen o jednu místo před Hoffenheimem. Pokud by svěřenci Juliana Nagelsmanna nedokázali v tomto důležitém záchranářském boji zvítězit, nebo alespoň remizovat, záchrana v Bundeslize už by byla pro Hoffenheim velmi nereálná. Nagelsmann tak zažije hodně vypjatou premiéru v Bundeslize.


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje