6.6 C
Prague
Středa, 12 ledna, 2022
novinky
More

  Mohlo by Vás zajímat

  Kučera se vrací do Jihlavy. Plzeň pustila záložníka na hostování


  Vysočina Jihlava hlásí návrat ztraceného syna. Na půlroční hostování míří zpět do svého mateřského klubu plzeňský záložník Tomáš Kučera, který by v nabitém kádru Viktorie zřejmě nedostal mnoho příležitostí.  „S Plzní jsme domluveni, že se Tomáš s výpravou Viktorie v sobotu vrátí z Turecka a v neděli tam znovu zamíří s námi. Věřím, že se do té doby nestane něco nepředvídatelného, co by mohlo tento záměr zhatit,“ uvedl sportovní manažer Vysočiny Milan Bokša pro klubový web.

  Do kádru mužstva bojujícího o záchranu se nevešlo ani duo cizinců – ekvádorský ofenzivní záložník Augosto Batioja a bosenský ofenzivní hráč Haris Harba. Smlouvu navíc odmítá prodloužit brankář Luděk Vejmola, který vyjednává o přestupu s Mladou Boleslaví.

  „S Batiojou jsme hovořili a oboustranně jsme se shodli na tom, že s jeho vytížením v FC Vysočina nepanuje spokojenost. Na jeho post disponujeme srovnatelnými hráči, přičemž na něj máme, jako na cizince, přirozeně vyšší nároky. Nepochybujeme o jeho kvalitách a přejeme mu, aby je lépe naplnil v rámci nového angažmá, na jehož nalezení nyní jeho manažer pracuje,“ upřesnil Bokša.

  V případě Harise Harby je situace ještě složitější. Někdejší stálý člen základní sestavy ne a ne zastavit výkonnostní sešup. „Má v Jihlavě ještě roční kontrakt a zatím se připravuje s juniorkou. Aktuálně registrujeme určitý zájem ze strany klubů SYNOT ligy a FNL. Haris velice touží zastavit sestupnou tendenci své kariéry a my věříme, že by mu mohla změna klubu pomoci,“ věřím Bokša.

  Foto: idnes.cz


  Latest Posts

  pr clanky

  Redakce doporučuje

  Super Magazín

  Chceš mít aktuální přehled o publikovaných článcích? Zanech nám svůj e-mail.